м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

Академія снукеру Київ, на ЧУ U16


Любі друзі!
Підводячи підсумки Чемпіонату України зі снукеру U16, в черговий раз відзначимо успішний виступ представників Академії Снукеру Києва Георгія Петрунька та Єгора Дементьєва. Молодці, хлопці!!! Так тримати!!!
Проведення турніру такого рівня стало можливим при абсолютній підтримці ФСУ і особисто Сергія Бойка. Чемпіонат в Знам'янці став не просто помітною спортивною подією в Україні, а й справжнім дитячим святом. Юні снукерісти отримали можливість грати на якісному обладнанні, всіх учасників було забезпечено спортивною формою. Було багато призів і подарунків ... Незважаючи на гостру боротьбу під час матчів, на турнірі панувала по-справжньому дружня і радісна атмосфера.
Величезна робота була проведена керівником Академії снукеру Знам’янки Ганною Лісовенко. Завдяки її зусиллям турнір пройшов чітко і злагоджено. Також велику допомогу в технічному забезпеченні турніру, в суддівстві, і у вирішенні організаційних питань було надано групою представників Академії снукеру Києва в складі: Євген Камельков, Дмитро Щербак, Андрій Шульга, Ірина та Дмитро Петрунько.
Вітаємо всіх учасників турніру, їх батьків, організаторів з тим, що це свято відбулося!!! Впевнені, що такі заходи дають імпульс до розвитку спорту, зокрема снукеру, в нашій країні.

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок