м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ТЕРНОПІЛЬ ПЕРЕМАГАЄ У ЛЬВОВІ


П’ятнадцятеро спортсменів змагались протягом суботи-неділі на восьмому етапі аматорської ліги снукеру. Серед учасників була і представниця прекрасної статі – Валентина Пінчук. Наймолодший серед усіх – Данило Волошинов зі Львова. Не обійшли стороною можливість потренуватись перед насиченими снукерними вихідними і тернополяни Михайло Кусень та Руслан Островський.
В трьох групах по п’ять учасників боролися за три прохідних місця у перших двох, і лише дві сходинки були прохідними у третій. Сильніші гравці давали фору слабшим, яку розраховувала система снукершот автоматично.
З першого місця у першій групі пройшов Руслан Островський, його компаньйонами по стадії плей-офф стали Олег Сливка та Артем Козак. Друга група підкорилася Олегу Щадило, другу-третю сходинки зайняли Мікаель Хачатрян та Валентина Пінчук відповідно. Дві сходинки з п’яти у третій групі вибороли Андрій Івасів та Мар’ян Полідович – перше і друге місця відповідно.
В матчах чвертьфіналу блискуче зіграв Руслан Островський. Даючи 44 очки фори Артему Козаку він впевнено переміг 2-0, крім того зробив найбільшу серію на турнірі – 76 очок у другому фреймі. Такі ж рахунки зафіксували у матчах Івасів-Пінчук та Щадило-Хачатрян, півфіналістами стали Івасів та Щадило. До трійки переможців згодом приєднався і Полідович. Довівши матч до вирішального фрейму він здолав Сливку 2-1.
Півфінали пройшли практично на рівних. Островський здолав Полідовича 2-1. З тим же рахунком, на форі в 8 очок, Щадило не пустив у фінал Івасіва.
Серійно і практично безпомилково провів фінал Руслан Островський. Навіть величезна фора у 36 очок для Олега Щадила не спинила переможний настрій Руслана. З серіями 32 і 21 очко в першому фреймі Руслан заклав фундамент перемоги в останній чорній кулі (80-72). В другому фреймі Островський подвоїв перевагу (75-54). Третій фрейм став вирішальним: з серією 28 очок Руслан здобув перемогу 80-41 у фреймі і 3-0 у фіналі.

Автор Павло Будчик

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок