м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ У ФРАНКІВСЬКУ


Після відкриття турнірного сезону у Львові – проведенням мегатурніру до Дня Незалежності, свій сезон розпочали снукеристи Івано-Франківська.
Турнір теж був присвячений Дню Незалежності нашої держави та приходив в клубі Буфало з 31.08 по 03.09.2017р.Зібрав турнір 12 учасників, які були розподілені на 3 групи по 4 чоловіка. Після баталій в групах в олімпійку потрапили: Остражнов А., Струк І., Самелюк В., Пілявський Н., Окуневський В., Дутка В., Шуминець В., Гудима Т. Слід відзначити 100%-е потраплення в олімпійку представників м. Моршин, які своєю грою застали снукеристів м.Івано-Франківська зненацька, та в олімпійці вони теж не пасли задніх. Отже:
Остражнов А. - Гудима Т. – 1:2
Пілявський Н. – Окуневський В. – 1:2
Струк І. – Шуминець В. – 2:1
Дутка В. – Самелюк В. – 2:1
Як бачимо з результатів в кожній зустрічі точилась запекла боротьба і все вирішував контровий фрейм.
В півфіналах особливо гостро проходила зустріч Струк І. – Дутка В, в якій переміг Струк Ігор та вийшов до фіналу . В іншій зустрічі Тарас Гудима переконливо переміг Окуневського В. з рахунком 2:0.
В фіналі на початку була досить рівна боротьба та в підсумку переміг більш досвідчений гравець – Тарас Гудима з рахунком 3:1. Для Тараса це перша перемога, а тому дуже цінна та ще й в такому престижному турнірі. Щиро вітаємо його з перемогою та бажаємо здобувати і надалі кубки в турнірах.
Також приємно відзначити , що фіналісти турніра виявились і самими серійними гравцями, зробивши брейки в 22 очка.
Докладніше про турнір

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок