м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ОЛЕГ СЛИВКА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОГО ЕТАПУ ЛЛ ФСУ


Фінал першого етапу Любительської Ліги снукеру у Львові пройшов на високому рівні. Із 16 кращих гравців за рейтингом ФСУ Львівської області визначали найвправнішого любителя, хоча змагалися протягом двох днів і професіонали. Оскільки учасники турніру були визначені заздалегідь, то й груповий етап і розклад матчів були готові напередодні. Найцікавіше виглядала третя група, де зібралися четверо не зовсім далеких до снукеру учасників: Максим Столярчук, Володимир Клемра, Олег Сливка і Андрій Івасів. Одразу розповімо і про результати цієї групи. Першим в гонці лідирував Максим Столярчук з максимальним «хет-триком» перемог. Перегравши Клемру і Івасіва другу прохідну сходинку отримав Олег Сливка.

Тепер по порядку. В першій групі блискуче зіграв вихованець «Академії Снукеру Lviv» Данило Волошинов, який обіграв усіх своїх опонентів. До слова, Данилу десять років і він – наймолодший учасник турніру. Найцікавіше те, що друге місце дісталося Роману Суліму, найстаршому учаснику фінального етапу (39 років). Валентина Пінчук та Чінгіз Агаджанов розіграли матч за 3-4 місця, який практично нічого не вирішував. Тут перемогла краса – Валентина обіграла Чінгіза з рахунком 2-0.
Баталії у другій групі розгорілися не на жарт, адже на рівні з лідером львівського снукеру до перемоги прагнули Микола Федишак, Артем Козак та Сергій Онищук. Максимальна фора зіграла явно не на руку Семку, і груповий етап він не пройшов (хоча вдало виступив у недільному турнірі з піраміди). Прохідні місця дісталися Федишаку та Козаку, які і розділили першу-другу позиції. Останнім у групі змагання завершив Онищук.

В четвертій групі перше місце посів Володимир Романович, а на другому опинився пірамідчик (хоча останнім часом Міку більше помітно саме за снукером) Мікаель Хачатрян. Третім фінішував Павло Лівчак. Не прийняв участь у турнірі Руслан Островський. Це, звісно, і пояснює той факт, що він опинився на четвертій сходинці.

Посів стадії плей-офф розпочався з ігор у чвертьфіналах. Артем Козак, даючи 4 очки фори Данилу Волошинову, програв йому всуху 3-0. Це і був єдиний матч, який завершився перевагою одного з учасників. Доля решти зустрічей вирішувалась виключно у контрах. Володимир Романович, даючи 12 очок фори Олегу Сливці, програв у вирішальному фреймі. Микола Федишак, який розпочинав з мінус 8 у матчі з Романом Сулімом, теж програв зустріч. Лише Максим Столярчук на шаленій форі 44 очки для Мікаеля Хачатряна все ж дотиснув суперника і пройшов до півфіналу.

Півфінальні зустрічі грались вже в неділю. З перевагою у 20 очок матч проти Олега Сливки розпочинав Данило Волошинов, та все ж здолати його не вдалося. Данило програє з рахунком 3-0 і завершує боротьбу на третьому місці, Олег Сливка першим проходить в фінал. Паралельний матч між Столярчуком і Сулімом (Максим дає 32 очки фори) завершується у п’ятому фреймі. І знову Максим дотискає суперника, цього разу вже у півфіналі.

У фінальній зустрічі Максим знову ж таки починає матч з відставання у 32 очки, чим Олег скористався сповна і виграв стартові два фрейми (79-51, 63-35). У третьому Столярчук скорочує відставання, виграючи в останній кулі (62-67). Четвертий – знову за Сливкою (68-54), і фінал переходить у стадію, де кожен фрейм може стати останнім, та Максиму вдається вкотре скоротити відставання до 3-2 (перемога у фреймі 52-77). Шостий за ліком фрейм грали тактично, і все вже йшло до контри, та в ендшпілі вправніше зіграв Олег Сливка і все ж виборов перемогу у матчі та турнірі. Вітаємо!
Найвища серія турніру залишилась за фіналістом Максимом Столярчуком: він набрав 33 очки за підхід. Також Максим став лідером і за кількістю серій 20+, на його рахунку їх 9 (33, 25, 24, 24, 23, 23, 22, 22, 21). Друге місце у серійній гонці з єдиним брейком 30 очок посів переможець змагань Олег Сливка. Третє-четверте місця з серією 24 очки розділили Юрій Семко та Роман Сулім.

Загальний ігровий час турніру склав 50 годин. Найдовший матч тривав майже 4 години (зустріч Романович-Сливка). Найменше часу на турнірі знадобилося Максиму Столярчуку, щоб обіграти Володимира Клемру – 66 хвилин. Загалом на турнірі зіграно 31 матч, з яких дев’ять завершились у контрі, а 21 зустріч була зіграна всуху.

Запрошуємо учасників на черговий турнір Любительської Ліги, який відбудеться 16-17 вересня у нашому клубі. Слідкуйте за анонсами на сайті

Автор Павло Будчик

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок