21 травня 2019 дата публікації

1/32 фіналу першого туру QSchool-2019

Юліан Бойко, здолавши яскраву перемогу, вийшов 1/32 фіналу першого туру QSchool-2019. Ще зовсім недавно не те, що було важко собі уявити, але й взагалі, не було сенсу ставити питання таким чином, що українці будуть перемагати ірландців. А про те, що український снукерист у віці 13 років буде впевнено «розривати» дорослого, 19-річного представника «Зеленого острова» - й годі казати.

На відео вечірнє тренування Юлиан Бойко та Сергей Исаенко 
Відео Serhii Boiko

Підпишіться на канал!

Перейти

І ось, мрії потроху починають ставати реальністю. В понеділок Юліан видав блискучий матч. Перші три фрейми вже досвідчений Ландерс просто не знав «куди бігти». 82:8, 62:1, 61:23 – в над швидкому темпі (менш, ніж 16 секунд на удар) Юліан бере три партії кряду. Все могло закінчитися «сухим» розгромом, але у четвертому фреймі Бойко дав нагоду супернику зібрати кліренс на кольорових кулях и «розмочити» рахунок. І майже відразу Ноель Ландерс дає зрозуміти, що жарти з ним – справа дуже погана. Брейк 80 очок – і чарівні 3:0 швидко перетворюються на нервові 3:2. На щастя, наш юніор зрозумів натяк суперника, і більше шансів йому не дав.

Ще один впевнений фрейм у виконанні Юліана, 61:7 і 4:2 у зустрічі! Юліан Бойко продовжує переписувати книгу рекордів QSchool, цього разу став наймолодшим гравцем, що дістався третього кола. Що далі? Завтра, об 11:00 за київським часом, Юліан проведе зустріч 1/32 фіналу. Суперник – досвідчений, 36-річний англієць Бен Ханкорн, який в понеділок переміг співвітчизники Стівена Еванса. В сезоні, що минув, Ханкорн виступав у челлендж-турі, одного разу досяг фіналу та ще одного разу – 1/2 фіналу. Так що суперник – досить складний, але прості якщо і були в цьому турнірі, то всі вже програли.

За підсумками двох перших кіл боротьбу у першому турі продовжують поки що діючі професіонали Сендерсон Лем, Сюй Си, Хамза Акбар, Чень Цзифань, Рос Муїр, Ешлі Хагілл, Лукас Клекерс, Олександр Урсенбахер, Біллі-Джо Касл, Рорі Маклауд, Сохейл Вахеді, Робін Халл, Пол Девісон та ще біля п’ятнадцяти екс-профі. І на всіх (а є ще досить гравців, які ніколи не виступали в мейн-турі, але мріють про це та мають непогані шанси – такі як, естонець Андрес Петров, поляк Матеуш Барановськи, та ціла купа китайських гравців. До речі в третє коло пройшли відразу десять представників Піднебесної) – лише чотири перепустки в мейн-тур. Конкуренція в цьому році гостра, як ніколи. Тим почесніший прорив Юліан Бойка, свідками якого ми зараз є.
Руслан Кориненко (Руслан Кориненко)