28 листопада 2019 дата публікації

147 від Хокінса у другий день чемпіонату Великобританії

Баррі Хокінс робить максимум і це автоматично стає головною подією другого дня чемпіонату Велкиобританії.

Баррі дуже потужно почав зустріч з Джерардом Гріном. «Розім’явшись» брейками 91, 68 та 80 очок у перших трьох фреймах, Хокінс у четвертому зробив вдалу спробу зіграти серію 147. 155-й офіційний максимум в історії снукеру та третій – у власній кар’єрі.

Поки вщухали емоції, Хокінс встиг програти два фрейми, але це було все, чого спромігся досягти Грін. Остаточний рахунок зустрічі – 6:2.

Виграли у цю середу й інші фаворити. Марк Селбі «розтрощив» Енді Хікса – 6:0 з двома сенчурі. З таким самим рахунком Кайрен Вілсон переміг Райлі Парсонса, зробивши дві серії по 92 очки та дві – по 71. По два фрейми віддали суперникам Дін Цзюньху (перемога над Дуеном Джонсом) та Марк Вільямс (два сенчурі 133 та 124 очки у грі з Фрейзером Патріком). Гері Вілсон з рахунком 6:3 переміг китайського дебютанта Бай Ланніна. Нарешті Стівен Магвайр при досить незрозумілій грі (єдиний за всю зустріч брейк 50+, і той лише 55 очок) видряпав перемогу у Біллі-Джо Касла – 6:4.

Наш знайомий кіпріот Майкл Джорджіу здобув важливу з точки зору боротьби за місце в мейн-турі перемогу над Олівером Лайнсом – 6:4. Ще один учасник Кубку Незалежності Крейг Стедмен зробив сенчурі 102 очки та два брейки 50+ і виграв три фрейми в підхід у Марко Фу. Але проблема в тому, що гонконгський гравець також в один підіхід взяв всі шість інших фреймів. На рахунку Фу сенчурі 117 очок та п’ять півсотенних брейків. Як наслідок, перемога Марко Фу з рахунком 6:3.

Досить несподівано Меттью Селт зазнав нищівної поразки від Іана Бернса – 0:6. На рахунку Бернса брейки 103, 82, 70, 66 та 59 очок. Додам, що для Селта це вже друга «суха» поразка поспіль. Перша була в Белфасті від Луки Бреселя – 0:4.

Головною сенсацією дня стала поразка швидко прогресуючого іранця Хоссейна Вафеї від англійського дебютанта Луїса Хескоута. Хоссейн вів 5:2, та примудрився програти чотири фрейми поспіль. Серйозний камбек у виконанні Хескоута.

Ще більш драматично розвивалися події у грі Марка Девіса та юного китайського дебютанта Си Цзяху. Спочатку п’ять фреймів поспіль виграв Девіс, зробивши брейки 133, 74 та 73 очки, потім Си зрівняв рахунок, і собі вигравши п’ять партій з брейками 123, 87, 79. Але довести до кінця цю справу Си не зміг. У контрі Девіс робить серію 60 очок і перемагає.

І ще два контрових фрейми. Юйань Сицзюнь в чорній кулі переміг Хаммада Міаха, а Пітер Ебдон виграв у Джона Астлі.

Сьогодні чекаємо, перш за все, на зустрічі за участі Джадда Трампа (з марокканцем Аміном Амірі) та Ронні О’Саллівана (суперник – ірландський аматор Росс Балмен).

Максимальний брейк Баррі Хокінса.