25 вересня 2020 дата публікації

Аарон Хілл перемагає Ронні О'Саллівана

Гучною сенсацією завершилось у четвер друге коло European Masters.

У своїй дебютній грі у сезоні зазнав поразки діючий чемпіон світу Ронні О’Салліван! Та ще й від кого. Обіграв «Ракету» 18-річний дебютант з Ірландії Аарон Хілл. Триразовий чемпіон Європи серед юнаків (двічі – до 18 років, один раз – до 21) зробив майже неймовірне. Програючи 3:4, Хілл зміг вирвати у великого Ронні перемогу в контровому фреймі. У цій грі було два переломи. Аарон добре почав зустріч, повів 3:1, але потім О’Салліван переборов суперника та взяв три фрейми поспіль, зробивши серії 102, 64 та 58 очок. Але цього не вистачило для перемоги. В контрі Хілл зробив брейк 78 очок та переміг – грандіозне досягнення юного ірландця. Лишається додати, що декільками годинами перед тим також у контрі програв ще одному дебютанту – Пітеру Девліну Марк Вільямс. А наступна гра у Ронні тепер 5 жовтня. З Юліаном.

Драматичної поразки зазнав Джек Лісовські. В контрі з Джексоном Пейджем «Ліс» зробив брейк 58 очок, але поступився 60:62. «Бородатий хлопчик» вже підріс і на другий сезон своєї кар’єри буде реально претендувати на місце в топ-64.

Вразив феєричною грою Марк Аллен, який у грі проти Кена Доерті у перших чотирьох фреймах зробив чотири сенчурі – 134, 101, 141 та 145 очок! Доерті за всю гру набрав лише 12 очок. Кінцевий рахунок, як не важко здогадатись – 5:0.

Сьоогодні в Мілтон-Кінсі дуже напружегний день. Будуть зіграні відразу два кола – 1/16 та1/8 фіналу.