09 листопада 2020 дата публікації

Аллен перемагає на Champion of Champions

Восьмий в історії снукеру турнір Champion of Champions завершився в Мілтон-Кінсі блискучою перемогою Марка Аллена.

Північноірландець переміг один за одним найнебезпечніших суперників. Спочатку діючого чемпіона світу Ронні О’Саллівана, потім лідера світового рейтингу Джадда Трампа і, накінець, минулорічного «чемпіона чемпіонів» Ніла Робертсона.

Після двох півфіналів, в одному з яких Селбі з Робертсоном «набили» шість сенчурі (найкраща в гра в історії снукеру в форматі до 6 перемог на думку Стівена Хендрі та Кена Доерті), а в другому Аллен вщент розбив відверто погано зігравшого Трампа, від вирішальної зустрічі чекати можна було на що завгодно. Абсолютно. Тим не менш, саме Робертсон вважався фаворитом.

Але вже в першому фреймі Аллен грає сенчурі. Правда, Ніл тут же відповідає тим самим. В підсумку, першу сесію з мінімальною перевагою виграв північноірландець – 5:4, але сенчурі більше «набив» Трамп – три (121, 109, 108) проти двох (110 та 101).

В обміні півсотенними фреймами на початку вечірнього догравання, Аллен довів перевагу до 7:5. Після того, як Робертсон «вигриз» тринадцятий фрейм – програючи 40:60 на кольорових кулях, Ніл зробив переможний кліренс, здавалось, в австралійця відкриється «друге дихання». Але вийшло все навпаки. До самого кінця зустрічі біля столу домінував Аллен. Брейки 119, 70 та 105 (шостий та сьомий сенчурі на двох і третій та четвертий для Марка) приносять Марку Аллену перемогу у фіналі – 10:6, та 150 тисяч фунтів стерлінгів.

Ну а ми чекаємо на 12 листопада, коли о 12:00 на гру кваліфікації German Masters проти англійця Пітера Девліна вийде наш Юліан Бойко.