06 січня 2020 дата публікації

Антон та Юліан. Чотири перемоги на двох

Антон Казаков та Юліан Бойко здобули по дві перемоги в другий день юнацького чемпіонату світу в мальтійському Хамруні.

Розпочав сьогоднішню переможну ходу Казаков, який у блискучому стилі розтрощив чемпіона світу серед гравців до 16 років поляка Антона Ковальські. Треба зазначити, що чемпіонат U16 минулого року у Росії був так собі, багато сильних гравців, в тому числі і наші, не брали в ньому участь, але тим не менш, перемога Казакова з рахунком 3:0 була дуже яскравою.

Потім в Юліана Бойка дещо несподівано виникли проблеми у зустрічіз румуном Максимом Ене. Юліан з суперником явно не високого рівня, по суті аутсайдером групи, поступався 0:1, потім вів 2:1 і, врешті-решт, переміг у вирішальному фреймі на кольорових кулях.

Далі до столу вийшов Антон Казаков. Суперник – англієць Льюїс Харпер показав досить серйозу гру. В першому фреймі на його рахунку брейк 66 очок, в четвертому – 58. Але Антон витримав цей наступ англійця, виграв спочатку другий та третій фрейми, а потім виграв у контрі.

А Юліан у другій зустрічі дня «відірвався» на повну. Єгиптянин Міна Авад, який вчора не мав проблем з румуном Ене, цього разу майже не підходив до столу. На рахунку Бойка брейк 70 очок і перемога з «сухим» рахунком.

Що ми маємо тепер в наших групах. В групі «С», де грає Бойко, лідер Раян Дейвіс. На його рахунку три перемоги в трьох зустрічах. Виходячи з усього, не повинно бути проблем у Дейвіса й з Авадом у заключній грі. Бойко, у якого, до речі, завтра вихідний, має дві перемоги і вагомі шанси на друге місце. Але треба буде ще перемагати 14-річного валлійця Зака Коскерса, який у своїй поки єдиній зустрічі поступився 0:3 Дейвісу.

У Антона Казакова дві перемоги в двох зустрічах.Стільки ж на рахунку англійця Льюїса Улли, який вчора, також, як і Антон, в контрі переміг Харпера. У Казакова попереду гра з Уллою а, також, з 12-річним Андрейсом Пріпьоксом з Латвії, який хоча й поступився Ковальські та Уллі, але обидва рази в контрових фреймах (Ковальські, до того ж, на чорній кулі). В цілому, дуже сильна та рівна група, в якій ніхто з п’ятірки ще не втратив шансів на вихід з групи.

В інших групах відмічаємо, насамперед бельгійця Жульєна Леклерка. Програвши в перший день одному з головних фаворитів ірландцю Аарону Хіллу, у другий бельгієць в двох зустрічах зробив дв сенчурі – 121 та 111 очок (обидві серії – кращі на турнірі). Здобуто дві перемоги, але з такими брейками Леклерк виходить в плей-оф лише з другого місця. Перший тут Хілл.

Ще дві перемоги здобув шотландець Дін Ян, на рахунку якого вже сенчурі та п’ять серії за 50 очок. Ймовірно, це один з найголовніших претендентів на загальну перемогу. З групи разом з ним виходять два англійці – Халім Хуссейна та Райлі Арчер, а ось віце-чемпоіон світу серед гравців до 16 років угорець Булчу Ревеш, схоже, лише четвертий.

По три перемоги в трьох зустрічах зараз мають Дейвіс, Хілл, Ян, чемпіон світу U21 2018 року У Іцзе, а також Роббі Макгіган та Джеймі Вілсон.

В групі G програв англійцю Кайдену Брерлі бельгієць Бен Мертенс. В групі J лідерство несподівано захопив серб Йован Тодорович. Ну і вразив всіх 9-річний молдованин Матвій Лагодзинський, який у групі D розгромив 16-річного поляка Лукаша Єзерські – 3:0. Тепер Матвій всерйоз претендує на вихід до плей-оф. Все буде вирішуватись у його грі з англійем Ісою Іштіаком.

Брейки 50+
Жюльєн Леклерк – 121, 111, 73, 67
Дін Ян – 104, 68, 61, 54, 53, 50
Аарон Хілл - 74, 73, 70, 64, 63
У Іцзе – 73, 60, 55
Юліан Бойко – 72, 70, 53
Шон Меддокс – 72, 60
Мікі Джойс -71,53
Олівер Сайкс – 71
Айдан Мерфі – 67, 62
Льюїс Харпер – 66, 58
Льюїс Улла – 61
Роббі Макгіган – 61
Гао Ян – 60
Ліам Дейвіс – 59
Ліам Грем – 58, 56
Кайден Брерлі – 54
Дігвіджей Кадьян – 54
Коннор Бензі – 52
Артемійс Жіжінс – 51
Бен Мартенс – 51
Булчу Ревеш - 50