19 грудня 2019 дата публікації

Бернс перемагає Трампа

Поки Юліан Бойко ще тільки добирається до Англії, де післязавтра зіграє у 1/64 фіналу German Masters з Чжоу Юелуном, в самому Барнслі відбулась гучна сенсація.

Вже у першому колі European Masters Джадд Трамп програв Іану Бернсу. Не хапаючий зірок з неба 84-й номер світового рейтингу обіграв діючого чемпіона світу. Виграючи після п’яти фреймів 3:2, Трамп програв три наступних а, з ними, і всю зустріч.

Першу перемогу в сезоні вже під самий Новий рік здобув Джіммі Вайт, який здолав Хаммада Міаха – 5:4. Також перші перемоги в доробку Фрейзера Патріка та Енді Хікса.

Марко Фу здобув яскраву перемогу над Ріккі Волденом. Програвши на старті три фрейми поспіль, Марко потім виграв п’ять фреймів. Блискуче грав Янь Бінтао – чотири сенчурі (137, 105 та двічі по 102 очки) і перемога 5:2 над Семом Бердом. Майже не відставав від Бінтао Лян Веньбо – 134, 132 та 102 очки й 5:1 у зустрічі з Крісом Вейкліном. Ще один китаєць Чжао Сіньтун відіграв у першому фреймі три снукери у Сема Крейгі, чим, мабуть, наніс супернику психологічну травму. Програвши таким чином перший фрейм, Крейгі поступився й в усіх наступних – 0:5.

Кен Доерті зміг дістатися контрового фрейму в грі з Марком Селбі, але все одно поступився – 4:5. Наш знайомий кіпріот Майкл Джорджіу зробив кращий брейк турніру – 142 очки, але це не допомогло йому пройти Луку Бреселя – 4:5.

Сьогодні будуть зіграні зустрічі 1/32 фіналу European Masters, а вже завтра починається кваліфікація самого очікуваного в Україні турніру - German Masters.