26 листопада 2020 дата публікації

Бінем грає максимум, Бойко дізнається ім'я наступного суперника

147 від Бінема, 146 – від Вафеї – у Мілтон-Кінсі видався надцікавий третій день чемпіонату Великобританії.

Стюарт Бінем зробив максимальний брейк у шостому фреймі гри проти Зака Суреті, додав до нього ще й серію 140 і переміг 6:2. Максимум же став сьомим в кар’єрі Стюарта. За цим показником він займає четверте місце в історії, поступаючись лише Ронні О’Саллівану, Стівену Хенді та Джону Хіггінсу.

Іранський гравець Хоссейн Вафеї Айюрі у першому фреймі зустрічі з Біллі-Джо Каслом зробив брейк 146 очок, який зустрічається дуже й дуже рідко. Снукеріст з Ірану переміг суперника з рахунком 6:3.

Джіммі Вайт в своєму сотому матчі на чемпіонаті Великобританії переміг свого нинішнього колегу-телевізійного експерта Алана Макмануса – 6:4. В заключному фреймі на брейк 58 очок у виконанні Макмануса Вайт відповив кліренсом 66 – і це було дуже красиво.

Ронні О’Салліван, не зустрічаючи ніякого опору, менше, ніж за годину, розтрощив аматора Лео Фернандеса – 6:0. Майже за таким же сценарієм Ніл Робертсон переміг ще одного аматора, молодого француза Бріана Ошойські. Ще одна «суха» у зустрічі Джо Перрі та Алекса Борга. Мальтійський ветеран нічого не зміг протиставити англійцю.

До несподіванок дня віднесемо поразки Мартіна Гоуда від Джордана Брауна, та Алі Картера від Ешлі Карті. Гоулд поступився в контровому фреймі, Картер – з рахунком 4:6.

Нарешті, Джо О’Коннор, наступний суперник Юліана Бойка, з яким наш гравець зустрінеться 7 грудня на Scottish Open, пробився до наступного кола, перемігши валлійця Дуена Джонса – 6:4. На рахунку О’Коннора за всю гру лише два брейки 50 очок.