04 січня 2020 дата публікації

Бойко- Дейвіс. Поразка, якої могло і не бути

Довгоочікуваний юніорський чемпіонат світу на Мальті розпочався.

І вже в першій зустрічі дня на ТБ-столі грав Юліан Бойко. Суперник – 17-річний англієць Райан Дейвіс, котрого зараховують до одного з фаворитів турніру. І стійке вдічуття дежавю. Все це вже було. Знову чудова гра, така, як в першому фреймі під час виконання брейку 72 очки, змінилась численними помилками у другому-третьому. Потім знову підйом, який дозолив не тільки зрівняти рахунок, але й досягти майже вирішальної переваги. Але, коли вже було повне відчуття стартової перемоги, почалось в повному обсязі. Спочатку Юліан не забиває складний матчбол, який, мабуть, і грати не було потреби. Відіграш з постановкою снукеру давав чи не стовідсоткові шанси на перемогу. А у відповідь вже суперник ставить снукер. Досить випадковий, але Бойку від цього не легше. Дев’ять очок за рахунок фолів набирає Дейвіс. Потім в англійя падає флюком зелена куля. Ці моменти, мабуть, додали впевненості Райану, і він забиває через весь стіл дуже складну коричневу кулю, за якою пішли синя, рожева та чорна. І це поразка Юліана в контрі в чорній кулі. В зустрічі, яка могла й повинна була стати переможною. Дейвіс не вразив. Зовсім. Грав так, як дозволяв йому Бойко. Можливо, впевеності в своїх силах було більше. Але в цій групі все тільки починається. В інших зустрічах Міна Авад з Єгипту, як і очікувалось, впевнено переграв румуна Максима Ене – 3:0, а потім Дейвіс вийшов до столу ще раз, і вже не залишив шансів 14-річному валлійцю Заку Коскеру.

Завтра у Юліана дві гри – о 13:30 з Ене, а о 18:30 – з Авадом. Зустріч з Ене буде трансльовано в прямому ефірі. І також в прямому ефірі об 11:00 зіграє свою першу зустріч Антон Казаков. Суперник – чемпіон світу серед гравців до 16 років поляк Антон Ковальські. Сьогодні польський гравець з великими складнощами переміг в контрі на чорній кулі 12-річного латвійця Андрейса Пріпьокса. В цій же групі в боротьбі між двома англійцями на ім’я Льюїс Улла, поступаючись 0:2, переміг Харпера. Одним словом, Казаков потрапив в сильну рівну групу, в якій кожен фрейм може стати вирішальним. І вже перша гра дуже й дуже важлива.

З інших учасників найбільш сильну гру продемонстрував шотландець Дін Юн. Гравець, що йде третім в рейтингу Челлендж-туру, з брейками 104 (единий сенчурі дня), 61 та 50 очок переміг англійця Халіма Хуссейна – 3:1. З перемог стартували китайці У Іцзе та Ян Гао, північноірландець Роббі Макгіган, англієць Шон Меддокс.