19 березня 2020 дата публікації

Бойко та Ісаєнко завершають виступ в Албуфейрі

18 березня стало передостаннім днем вже трохи затягнувшегося снукерного фестивалю у португальській Албуфейрі.

Є враження, що навіть без втрутившейся епідемії, чотири турніри поспіль, один за другим, не є гарною ідеєю. Особливо важко витримати такий марафон тим юним гравцям, які починають ще з U18. Наприклад, Юліану Бойку. Безперервні зустрічі почнаючи з 7 березня – не саме легке випробування. І у грі 1/16 фіналу з угорцем Жолтом Фенівеші це сказалось. Лише при рахунку 0:3 Юліан показав фрагмент своєї справжньої гри, але цього виявилось замало. Поразка 1:4 закінчила шлях нашого снукериста в Албуфейрі. Шлях, нагадаємо, відзначений перемогою на чемпіонаті Європи з «6-red».

Сергій Ісаєнко 1/16 фіналу пройшов без гри – знявся, та мабуть поїхав екстренно додому фінн Патрік Тіхонен. У наступному колі Сергія чекав що один фінський гравець – Хейккі Ніва (на фото), який, на відміну від співвітичзника, залишився на турнірі і, на жаль, переміг Ісаєнка з рахунком 4:1. Так завершився виступ української збірної на португальському фестивалі. Нашу країну представляла найчисельніша збірна в історії, і ми досягли найвищого результату.

Щодо сьогоднішніх поразок Бойка та Ісаєнка, то вже наступні зустрічі показали, що програли наші хлопці зовсім непересічним суперникам. Фенівеші після Юліана обіграв ще молоду зірку шотландського снукеру Діна Янга – 4:3, і лише у чвертьфіналі поступився 0:4 бельгійцю Кевіну Ханссенсу. Ніва же у чвертьфіналі переміг чемпіона Англії цього року Бена Ханкорна, зробивши у контровому фреймі брейк 75 очок. В заключний день турніру Хейккі Ніва розіграє місце у фіналі з Кевіном Ханссенсом. Досить несподівана півфінальна пара, годі й казати.

У другій половині сітки все більш-менш прогнозовано. До півфіналу вийшли два екс-профі: шотландець Росс Муір та валлієць Ендрю Педжетт. Вже через декілька годин ми діхнаємось ім'я ще одного професіонала. Питання лише в тому, коли завершиться цей сезон та почнеться новий.