12 березня 2020 дата публікації

Бойко та Казаков на U21: вісім перемог на двох

Юліан Бойко та Антон Казаков з максимальним результатом виграли свої групи на чемпіонаті Європи зі снукеру серед гравців до 21 року.

Бойко лише в першій зустрічі віддав супернику один фрейм, після чого три зустрічі поспіль виграв «всуху». Чотири перемоги при різниці фреймів 12:1 – чи не найкращий результат українських гравців в кваліфікації на чемпіонатах світу та Європи в історії. Жодного фрейму в групі поки не програв лише поляк Холойда (в нього заключна зустріч в четвер зранку), отже у Юліана буде дуже високий посів в плей-оф – з другого по шостий. До речі, одну з перемог Бойко одержав над Мадаліном Галом з Румунії, який переграв у плей-оф U-18 Казакова. Цього разу шансів у румуна не було – 3:0.

Антон Казаков після впевнених перемог над Гонсалвешом та Макгіріком наразився на серйозний спротив румуна Тодора Попеску. Антон поступався 1:2, але рахунок зрівняв, після чого в контрі зробив брейк-красень 98 очок. І майже відразу після цього Казаков вийшов на гру з основним конкурентом фіном Патриком Тіхоненом, та не лишив йому жодних шансів. 3:0 – і два півсотенних брейки (75 та 53 очки) у останньому фреймі. Чотири перемоги при різниці фреймів 12:3 – Антон також буде дуже високо посіяний в плей-оф.

Іншим нашим учасникам поки важко підтримувати шалений темп, що його задають лідери. Георгій Петрунько у вкрай складній групі двічі поборовся з сильними суперниками з Англії та Вельсу, але поступився в контрах. Ще одну зустріч Гоша програв 1:3 і ще одну – 0:3. Петро Сидоренко в трьох зустрічах взяв два фрейми, Артем Суржиков – один, Роман Блакита – жодного. Всім їм ще грати з ранку в четвер.

І декілька слів про виступ наших суперників – претендентів на перемогу.

Група «А». Тут, як і в групах «В» та «U» лише чотири гравці. Зіграно два тури, дві перемоги на рахунку чемпіона Європи U18 Аарона Хілла.

«В». Тут все закінчено. Переміг валлієць Ділан Емері, бельгієць Жюльєн Леклерк – другий.

«С». Відразу три гравці виграли по три зустрічі з чотирьох. Північноірландець Роббі Макгіган – перший, англієць Хайден Стеніленд – другий, росіянин Іван Каковський – третій.

«D». Ірландець Росс Балмен, запрошений, як і наш Бойко, на кваліфікацію чемпіонату світу – перший, француз Бріан Ошойські – другий.

«Е». Група Георгія Петрунька. Австрєць Флоріан Нюссл випереджає англійця Дженсона Кендрика.

«F». Англієць Марк Ллойд випередив більш відомого валлійця Тайлера Ріса. На третьому місці рідний брат зірки албанського пулу Еклента Качі Кледіо.

«G». Перше місце розіграють поляк Даніель Холойда з росіянином Андрієм Карасовим – у обох по три перемоги. Трохи не поталанило Владиславу Градінарю. Він розділив третє-п’яте місце, але вибув за різницею фреймів (4:10 проти 5:10 у суперників).

«Н». Віце-чемпіон Європи Шон Меддокс – перший. Матвій Лагодзинський розіграє третє місце з сином Алекса Борга Ісааком.

«J». Групу виграє бельгієць Бен Мертенс.

«К». Тут перший поки майже невідомий англієць Харрі Ендрю Госні. Непогано зігравший на U18 литовець Нікіта Колпаченко на цей раз в «нулях».

«L». Фергал Куінн з Північної Ірландії – перший.

«М». Першість за Кобе Ваноппеном з Бельгії.

«N». Чотири перемоги в активі поляка Антона Ковальські.

«Q». Тут кращий ще один відомий гравець Луїс Веттер зі Швейцарії.

«R». Француз Ніл Венсан виграє групу, але з поразкою від Кіріла Марголіна. Білорус, скоріше за все, за різницею фреймів залишиться третім, пропустивши вперед ще валлійця Ріса Морганса.

«S». Три з трьох поки в угорця Булчу Ревеша, але йому ще грати з Коннором Бензі. Англієць вже встиг програти Ноєлю Ландерсу з Ірландії, в пасиві якого відразу дві поразки. Втім, перемога 3:1 чи 3:0 виведе Бензі на перше місце, в іншому випадку першим буде Ревеш.

«U». Лідирує з двома перемогами один з головних фаворитів турніру шотландець Дін Янг.