04 грудня 2019 дата публікації

Бонд - Трамп 6:3

Поки в Києві Юліан Бойко перемагав на Кубку України, в Йорку на чемпіонаті Великобританії трапилась гучна сенсація.

55-річний Найджел Бонд, один з двох найстарших гравців мейн-туру, з рахунком 6:3 переміг у 1/16 фіналу Джадда Трампа. Особливого смаку цьому результату додає той факт, що по ходу зустрічі Трамп вів у рахунку 3:1, зробив сенчурі і, взагалі, все було схоже на чергову впевнену перемогу діючого чемпіону світу. Але Найджел спромігся на диво. Він виграє п’ять фреймів поспіль, робить серії 114 та 85 очок, і встановлює остаточну перевагу - 6:3! Трамп чотири партії просто просидів в кріслі, потім спробував врятувати зустріч, у дев’ятому фреймі довів гру до останньої рожевої кулі, але Бонда вже було не зупинити.

 

Далі Найджел Бонд зустрінеться з набравшим фантастичну форму Гері Вілсоном. Слідом за чотирма сенчурі у грі з Крісом Вейкліном, Вілсон зробив ще два у поєдинку проти Джо Перрі й переміг 6:1.

 

Після поразки Джадда Трампа, головним фаворитом турніру став Ронні О’Cалліван. В черговій зустрічі Ронні, витягнувши два фрейми за допомогою чудових кліренсів, переміг 6:2 Ноппона Сенгкхама. 

 

Майкл Вайт, який на цьому турнірі впереше за довгий час демонструє сильну гру разом з великим бажанням перемоги, на респоті контрового фрейму переміг Марка Девіса.

 

Дін Цзюньху зробив у зустрічі з Алі Картером два сенчурі та п’ять півсотенних серій, «Капітан» відповів брейками 100 та 85, але цього виявилось замало. Дін виграв 6:4 та вийшов на Ронні.

 

Зустрічі 1/8 фіналу відбудуться 4-5 грудня. 

4 грудня зустрічаються:
Лі Хан - Лян Веньбо
Джон Хіггінс - Стюарт Бінем
Янь Бінтао - Ніл Робертсон
Марк Аллен - Курт Мафлін
5 грудня грають:
Ронні О’Cалліван - Дін Цзюньху
Майкл Вайт - Стівен Магвайр
Меттью Стівенс - Марк Селбі
Гері Вілсон - Найджел Бонд