Ніл Робертсон став триразовим чемпіоном Великобританії.
Австралійський снукерист провів черговий видатний турнір, зробив цілу купу сенчурі, а у вирішальній зустрічі в фантастичній по рівню запеклості боротьбі переміг Джадда Трампа.
Перед цим у чвертьфіналі та півфіналі Ніл розтрощив з однаковим рахунком 6:2 Марка Селбі та Чжоу Юелуна. За дві ці гри Ніл зробив п’ять сенчурі та шість півсотенних брейків. На тому ж захмарному рівні провів дві зустрічі й Трамп. Перемоги над Кайреном Вілсоном – 6:4 і китайською сенсацією Лу Ніном – 6:2 при чотирьох сенчурі та восьми брейках 50+.
А фінал відразу по завершенні шагнув в легенду. Багатогодинна битва до останніх куль ледве не в кожному фреймі, та епічна контра. І всі вже знають – Трамп грає останню синю кулю, робить не дуже вдалий вихід на рожеву…Не дуже вдалий, але реальний. Но Джадд припускається помилки, а ось Ніл з більш складної ситуації холоднокровно забиває матчбол.
19-й рейтинговий та третій на чемпіонаті Великобританії титул, 200 тисяч рейтингових очок/фунтов стерлінгів і друга сходинка в рейтингу – це все Ніл Робертсон.
Який, до речі, знявся з розпочавшогося сьогодні Scottish Open.