23 травня 2019 дата публікації

Битва Юліана з Беном Ханкорном

Битва Юлиан Бойко з досвідченим англійцем Беном Ханкорном у третьому колі першого туру QSshool-2019 стала черговою новою сторінкою українського снукеру.
36-річний Бен Ханкорн в минулому сезоні мав на своєму рахунку фінал і півфінал етапів челлендж-туру, він обігрував, наприклад, Джеймса Кехілла. Але Юліан додає з кожною новою грою прямо на наших з вами очах. 

В сьогоднішній зустрічі Бойко тричі виходив вперед, вигравши перший фрейм 77:33, третій – 65:42, п’ятий – 84:47. Але кожного разу Ханкорн зрівнював рахунок – 74:40 у другому фреймі, 77:35 з брейком 52 очки – в четвертому, 67:24 – в шостому. В контровому фреймі Юліан вигравав 40:35 ще на коричневій кулі. Все вирішив один удар. На жаль, не нашу користь. Бойко зробив спробу поставити снукер, але це йому не вдалось, і суперник забиває коричневу-синю-розову кулі. 40:50, 3:4 – Юліан Бойко, набравши 11 очок в залік загального рейтингу QSchool, вибуває з боротьби у першому турі. Попереду ще два. 26 травня о 21:00 за київським часом Юліан зіграє у другому колі другого туру з переможцем пари Зак Суреті – Дженсон Кендрик, а 30 травня об 11:00 – з віце-чемпіоном світу IBSF іранцем Аміром Сархошем.
Сергій Ісаєнко зустрінеться спочатку з Чо Хонь Манєм з Гонконгу (24 травня о 15:00), а потім з латвійцем Родіоном Юдіним (31 травня об 11:00).
Взагалі черговий день у Уігані був вкрай насиченим і вмістив в себе відразу два кола – 1/32 та 1/16 фіналу. На чотири професійні ліцензії залишилось 16 претендентів. Спробуємо розбити сітку на чотири частини та розібратися, хто є головними претендентами на вихід до мейн-туру.
 

Частина 1.  Тут зібралась напрочуд сильна компанія. Третє коло. Китаєць Ван Цепен перемагає відомого англійського профі Саймона Бедфорда – 4:2. Діючий професіонал Сендерсон Лем програє ще одному китайцю Яну Кінтяню. Третім китайцем в четвертому колі цієї частини сітки стає Сюй Си, в минувшому сезоні гравший в мейн-турі. Також пройшли до четвертого кола знані валлійці Ендрю Педжет та Іан Пріс, англієць Майкл Уайлд, який має на своєму рахунку ніщивну, 6:0, перемогу над Джаддом Трампом, ще один дуже відомий екс-профі з Англії Енді Хікс, та англійський аматор Деніел Уомерслі. Четверте коло. «Всуху» виграють матчі Сюй Си – 4:0 у Яна Кінтяня та Майкл Уайлд – також 4:0 у Деніела Уомерслі. Ще дві зустрічі, навпаки, закінчуються контровими фреймами. Ван Цепен перемагає Педжетта, Іан Пріс – Хікса. В результаті маємо дві британсько-китайські пари: Ван Цепен – Іан Пріс, Сюй Си – Майкл Уайлд. Спробуємо віддати перевагу Сюй Си.

Частина 2. Після перемоги над Юліаном Бойко Бен Ханкорн не впорався з професіоналом з пакистанським профі Хамзою Акбаром – 1:4. Відомий латвієць Родіон Юдін, майбутній суперник нашого Сергія Ісаєнка  після перемоги над англійським екс-профі Джеффом Канді – 4:3, всуху» програв ще одному екс-профі з Англії Девіду Ліллі. Юна зірка англійського снукеру Шон Меддокс (якого, до речі, вже обігрував Бойко), виграв спочатку у китайського профі Ченя Цзифаня, а потім у дуже відомого ветерана Баррі Пінчеса. Обидві зустрічі – з рахунком 4:0. Четвертим учасником передостаннього кола став китаєць Ші Цзяху. Він зіграє з Ліллі, Меддокс – з Акбаром. Наш фаворит – Ліллі.

Частина 3. Відомий естонець Андрес Петров в третьому колі зумів обіграти англійського екс-профі Зака Суреті – 4:3, але потім поступився німцю Лукасу Клекерсу, який два останні сезони грав у мейн-турі. В п’ятому колі Клекерс зіграє ще з одним діючим профі Ешлі Хагіллом. Маловідомий поки що китаєць Шуай Лінь послідовно обіграв шотландського професіонала Росса Муїра, а потім англійського ветерана мейн-туру Адріана Росу. Далі у китайця – ще один екс-профі з Англії Джеймі О’Ніл. Клекерс-Хагілл, Шуай Лінь – О’Ніл. Дуже цікава та непередбачувана четвірка. Спробуємо поставити на Хагілла.

Частина 4. В 1/8 фіналу вийшли китаєць Ген Мінци, профі з Ірану Сохейл Вахеді та ще одрин професіонал, триразовий переможець QSchool англієць Пол Девісон. Ще одна зустріч поки дограється – 2:2 у англійця Пітера Девліна та ірландця Росса Балмена. Переможець цієї гри далі зустрінеться з Геном Мінци, а Вахеді з Девісоном зіграють між собою. Вірогідно, шанси іранця в цій четвірці – найвищі.
Вісім британців, сім гравців з Азії, та один з континентальної Європи, шість діючих професіоналів та чотири екс-профі – досить цікаве представництво на фініші боротьби за перемогу у першому турі QSchool-2019.

Автор Руслан Кориненко

Фото Serhii Boiko (Сергій Бойко)