11 грудня 2019 дата публікації

Challenge 147. Перемога над польським гостем

Тренувальний турнір Challenge 147, що його організували Сергій Бойко та Том Лімор, пройшов у київському БК «Лідер».
У гості до Юліана Бойка та Сергія Ісаєнка приїхав Матеуш Барановськи – лідер сьогоднішнього аматорського снукеру Польщі і один з кращих аматорів Європи.
І головний висновок, який випливає з подій останніх днів: наші хлопці як мінімум не слабкіші (Ісаєнко), а то й сильніші (Бойко) за грізного поляка. Юліан двічі переміг Барановськи – 4:3 та 4:0, Сергій одну зустріч виграв – 4:2, та дві поступився – 1:4 та 3:4. Останню зустріч між Ісаєнком та Барановськи вдалось подивитись наживо – враження не гірші, ніж від гри мейн-турівців з початку другої сотні світового рейтингу. Шалена праця наших гравців на протязі останніх років наближає до нас мейн-тур з кожним днем.
Переможець турніру Юліан Бойко зробив п’ять брейків 50+, Матеуш Барановськи – чотири, Сергій Ісаєнко – три. Найкращий брейк на рахунку Матеуша – 87 очок. Юліан зробив серії 73 та 71. 
І вже через три дні Бойко з Ісаєнком грають у Бельгії. Нагадаю, що на сьомому турнірі Челлендж-туру в першому колі Ісаєнко грає з німцем Рольфом Маром, а в разі перемоги виходить на знаного англійського екс-профі Адама Даффі. Бойко починає з другого кола з зустрічі з ірладнцем Фергалом Куінном.

Повна сітка турніру – на сервісі Snookershot.