18 вересня 2020 дата публікації

Championship League. 9:0 у виконанні Бінема

До вікопомної зустрічі Юліана Бойка з Джаддом Трампом лишилось всього два дні, через декілька годин в Києві починається чемпіонат України, а ми продовжуємо слідкувати за подяіми в Мілтон-Кінсі, де вже шість днів продовжується Championship League.

В п’ятницю до столу вийшли учасники груп 12 та 18. Дванадцяту групу за явною перевагою виграв Стюарт Бінем. Три перемоги з рахунком 3:0, сенчурі 127 очок та чотири півсотенних брейки – і перше місце. Друге з двома перемогами посів Джеймс Кехілл, який випередив китайців Юйаня Сицзюня (одна перемога) та дебютанта мейн-туру Пан Цзюньсу.

Вісімнадцяту групу виграв Сяо Годун. Почав з перемоги 3:1 над дебютантом туру Фарахом Аджайбом, потім витяг важку гру проти Джека Джонса. Сяо програвав 0:2, після чого взяв два фрейми з брейками 105 та 70 очок. Після двох турів на першому місці йшов іранець Хоссейн Вафеї, який переміг і Джонса, і Аджайба. Але у вирішальній зустрічі боротьби не вийшло. Сяо переміг з рахунком 3:0 і вийшов у наступне коло. Вафеї – другий, третім після перемоги над Джонсом (3:0) став Аджайб.

В суботу грають групи 13 (Джек Лісовські, Рорі Маклауд, Іан Бернс, Фрейзер Патрік) та 14 (Грем Дотт, Лян Веньбо, Сохейл Вахеді та Зак Суреті).