15 вересня 2020 дата публікації

Championship League. День другий. Мілкінс та Хокінс

Роберт Мілкінс та Баррі Хокінс перемогли в своїх групах у другий день турніру Championship League, що триває у англійському місті Мілтон-Кінс.

Мілкінс не був фаворитом групи №3. На цю роль претендував Гері Вілсон. «Таксист» розпочав з впевненої переваги над повернувшимся до мейн-туру Джеймі Джонсом, але потім щось пішло не так. Нічия з китайцем Чень Цзифанєм та поразка 0:3 у вирішальній грі проти Роберта Мілкінса. «Молошник» почав турнір з перемоги над Чень Цзифанем – 3:0, але потім також «всуху» програв Джонсу. В підсумку, Мілкінс та Джонс набрали по шість очок, але за кращою різницею фреймів у друге коло пройшов саме Роберт. Джеймі Джонс – другий, Гері Вілсон з чотирма очками лише третій, одне набране очко лишило на останньому місці Чень Цзифаня.

Баррі Хокінс в четвертій групі розпочав з перемоги з рахунком 3:0 над Беном Ханкорном, для якого це був дебютний матч у професійній кар’єрі, після чого виграв 3:1 у Джексона Пейджа. Оскільки Сем Крейгі в той же час зустрічі з Пейджем та Ханкорном закінчив унічию, то Хокінс достроково посів перше місце. Після чого Баррі програв 0:3 Крейгі, та «запустив» його на друге місце. Пейдж з Ханкорном зіграли унічию, та за різницею фреймів Пейдж посів третє місце, Ханкорн – четверте.

У вівторок зіграють учасники груп 5  (Дейл, Хескоут, Магвайр, Фернандес) та 6 (Чжоу Юелун, Чжао Цзяньбо, Ріккі Волден, Джерард Грін).