15 вересня 2020 дата публікації

Championship League. День третій. Перемоги Чжоу Юелуна та Домініка Дейла

Після перших двох днів Championship League Stage, в яких доля групових турнірів вирішувалась задовго до фінішу, в третій день боротьба йшла до останніх фреймів. Та й несподіванок було чимало.

В п’ятій групі сюрпризом став провал Стівена Магвайра. Програвши у першій зустрічі відому ірландському аматору та екс-профі Лео Фернандесу з рахунком 1:3, Магвайр так і не зміг оговтатись. Дві нічиї – з Домініком Дейлом та Луїсом Хескоутом і передостаннє місце в групі. Замкнув групу Хескоут, а Дейл з Фернандесом розіграли путівку до наступного кола. Лео після перемоги над Магвайром обіграв ще й Хескоута, і підійшов до заключної зустрічі з шістьома очками. Оскільки у Дейла на цей час було 4 очки (перемога над Хескоутом та нічия з Магвайром), то валлійця влаштовувла тільки перемога, в той час як ірландець міг задовольнитися нічиєю. Дейл виграв два стартових фрейма, Фернандес один фрейм відіграв. Так що все вирішувалось у заключному фреймі. Домінік перемагає й виходить у наступне коло.

В шостій групі разом з Чжоу Юелуном, Ріккі Волденом та Джерардом Гріном виступав дебютант мейн-туру Чжао Цзяньбо. 17-річний китаєць першу гру в професійній кар’єрі зіграв з співвітчизником Чжоу Юелуном. Отримав від суперника у першому ж фреймі сенчурі – 109 очок, але зміг звести гру унічию – 2:2. А ось в наступній грі Цзяньбо здобуває й першу перемогу – 3:1 над Ріккі Волденом. Тим часом Юелун спочатку виграє 3:0 у Джерарда Гріна, а потім грає унічию з Волденом. Останніми до столу виходять Чжао Цзяньбо та Джерард Грін. На цей час лідирує Чжоу Юелун – 5 очок. У Чжао Цзяньбо та Ріккі Волдена по 4 очки, у Гріна жодного. Отже, перемога Чжао Цзяньбо виводить його до другого кола. Але Грін не здається, і вже після трьох фреймів стає зрозуміло, що Цзяньбо не переможе. Грін повів 2:1. Юний китаєць рахунок зрівнює, за очками наздоганяє Чжоу Юелуна, та за різницею фреймів до другого кола виходить досвідчений вже Чжоу Юелун (7:4 проти 7:5).

Сьогоднішні переможці продовжать боротьбу у турнірі 26 жовтня, а в середу в Мілтон-Кінсі грають групи 7 (Си Цзяху, Бен Вулластон, Гао Ян, Меттью Селт) та 8 (Шон Мерфі, Джіммі Вайт, Мартін О’Доннелл, Пітер Девлін).