02 жовтня 2020 дата публікації

Championship League: Хіггінс та Гоулд виходять у друге коло

Джон Хіггінс та Мартін Гоулд стали черговими переможцями групових турнірів першого кола Championship League.

Чотиразовому чемпіону світу дісталась дуже проста група – з аматором з Франції Бріаном Ошойські, та, вирогідно, з одним з найслабкіших професіоналів в історії мейн-туру мароканцем Аміном Амірі. Хіггінс розпочав з перемоги 3:1 над Ошойські. При цьому француз у першому фреймі зробив брейк 85 очок, у другому 58. Програючи 0:1 та 0:58 Джон робить кліренс 71, потім брейки 90 та 108 очок, після чого з брейками 126, 60 та 61 перемагає Аміна Амірі. У заключній грі з Джо О’Коннором Хіггінса влаштовувала нічия, якої він і добився, зробивши чергові два півсотенних брейки в перших двох фреймах. О’Коннор с перемогою і двома нічиїми зайняв друге місце, Ошойські, який переміг Амірі та зіграв з О’Коннором внічию став третім. Марокканський снукерист з нулем виграних фреймів – останній.

Продовжив успішну серію Мартін Гоулд. Проте боротьба у групі 27 виявилась досить складною. Мартін розпочинає з перемоги 3:1 над Ігором Фігейредо, та потім досить несподівано поступається з тим же рахунком німцю Сімону Ліхтенбергу. Перед останнім туром з чотирма очками лідирувал Курт Мафлін. Саме з норвежцем Гоулд й розіграв перемогу в групі. Перемога 3:1  - і Мартін виходить на перше місце. Ігор Фігейредо обходить Мафліна за додатковими показниками та отримує 2000 очок за друге місце. Фігейредо – третій, Ліхтенберг замкнув групу.

 Сьогодні грають групи 27 (Том Форд, Лука Бресель, Мітчелл Манн, Ешлі Хьюджілл) та 28. В 28-й групі знявся з турніру Лей Пейфань, отже залишилось лише три учасники – аматор Хейдон Піні, Марк Джойс та Джеймі Кларк.