02 червня 2020 дата публікації

Championship League. Перші перемоги Трампа та Гілберта

Ну ось, нарешті, і дочекалися.

Після великої «карантинної» перерви в перший день літа в англійському Мілтон-Кейнзі вийшли до столу професійні снукеристи, які розпочали боротьбу на Matchroom Championship League.

Всіх, мабуть, цікавили два питання: в якій формі після вимушеного простою взагалі гравці, і в якому стані конкретно чемпіон світу Джадд Трамп. Відповідь на обидва питання: поки не дуже. Хоча, професіонали на той професіонали: принаймні деяким з них вдалось набрати форму прямо протягом декількох годин.

Першими провели колові турніри учасники груп 2 та 13. У другій групі безумовним фаворитом був Трамп, у тринадцятій – Девід Гілберт. Обидва вони, у підсумку, і посіли перші місця та вийшли в наступне коло турніру.

Джадд розпочав турнір з перемоги над Девідом Грейсом. Незважаючи на рахунок 3:0, легкою ця гра для Трампа не була. Жодного брейку 50+, та ще й перший фрейм Грейс міг би й виграти, якби не помилка в кінцівці. У другій зустрічі з основним конкурентом Елліотом Слессор теж все було дуже не просто. Трамп в першому фреймі за рахунку 21:62 відіграє два снукери і вириває перемогу лише з різницею в одне очко. У другому фреймі Слессор робить серію 68 і зрівнює рахунок. Але потім Трамп таки бере ще два фрейми, робить свій перший півсотенний брейк – 56 очок, і перемагає 3:1. З таким саме рахунком Трамп переміг і Деніела Веллса. В цій зустрічі на рахунку Джадда брейки 63 та двічі по 51 очку, Слессор відмітився тим, що у другому фреймі переміг на респоті. В підсумку Трамп – перший, Слессор – другий (у грі проти Грейса, яку Елліот виграв з рахунком 3:1, він зробив найкращий брейк дня – 106 очок), Веллс – третій та Грейс на останньому місці.

В 13-й групі Девід Гілберт розпочав з впевненої перемоги над Джексоном Пейджем – 3:0 і лише 24 очки на рахунку молодого валлійця, потім зіграв у нічию – 2:2 з Джеком Джонсом, отримавши у заключному фреймі від суперника 83 очки. В заключній грі Гілберт та Стюарт Керрінгтон вирішували, хто з них продовжить виступ у наступному колі. Але боротььи не вийшло. Гілберт показав просто чудову гру (взагалі, Девід був сьогодні кращим з усієї вісімки), та розтрощив суперника з брейками 100, 68 та 92 очки. Стюарт просто спостерігав за цим, набравши за три фрейми лише п’ять очок. Гілберт – перший, а Керрінгтона нищівна поразка відкинула на третє місце. На другому – Пейдж, замкнув групу Джек Джонс.

У вівторок до столу вийде наступна вісімка. Групи 3 (Холт, Девіс, Хескоут, Джойс) та 9 (Лісовські, Бресель, Олівер Лайнс та Роббі Вільямс).

Брейки 50+
Елліот Слессор - 106, 71, 68, 59, 52
Девід Гілберт - 100, 92, 68, 65, 51
Деніел Веллс - 85
Джек Джонс - 83, 51
Стюарт Керрінгтон - 69, 62, 53, 51
Джадд Трамп - 63, 56, 51, 51