20 листопада 2019 дата публікації

Челлендж-тур. Перемога Олівера Брауна. Попереду Бельгія

25-річний англієць Олівер Браун став переможцем 6-го турніру Челленлдж-туру, який закінчився минулої неділі у Будапешті.

У фіналі Браун переміг з рахунком 3:0 колишнього гравця мейн-туру Ешлі Хьюджілла. У півфіналах програли німецький екс-профі Лукас Клекерс та юніор з Шотландії Дін Юн.

Обігравший Ісаєнка та Бойка Патрік Вілан мабуть віддав всі сили перемозі над нашими хлопцями і в 1/8 фіналу «всуху» поступився відомому екс-профі Рорі Маклауду – 0:3.

Після п’яти проведених турнірів (нагадаємо, що п’ятий, «затоплений» турнір перенесено на лютий) рейтинг очолює валлієць Ендрю Педжетт – 3 825 очок. Фіналіст шостого туру Ешлі Хьюджілл іде другим, переможець Олівер Браун – на третьому місці. Наступні місця займають Джейк Ніколсон, Ка Вай Чеун, Лукас Клекерс, Робби Макгіган, Аарон Хілл та Рорі Маклауд. Вілан – десятий. Нагадаємо, що перший номер рейтинга за сумою десяти турів напряму заходить в мейн-тур, а наступна вісімка (тобто займаючі місця з другого по дев’яте) розіграє ще одну ліцензію в окремому турнірі за системою плей-оф. Для того, щоб увійти в топ-дев’ятку треба набрати орієнтовно 3200-3400 очок. На разі Юліан Бойко маючи 325 очок ділить 35-е місце, у Сергія Ісаєнка залікових очок поки немає.

Наступний, сьомий тур відбудеться 14-15 грудня у бельгійському Нерпелті за участю наших гравців.