04 листопада 2019 дата публікації

Челлендж у Брайтоні: коли тече дах

В суботу Юліан Бойко зіграв чергову зустріч на Челлендж-турі. Суперником у англійському Брайтоні був 17-річний шотландець Дін Юн. Розповідає Сергій Бойко:

«В первом фрейме Юлиан спровоцировал соперника на дальний удар. Соперник промахнулся, и Юлиан получил, как хотел, позицию для серии. Казалось, что всё начинается чудесно! Но Юлиан не забивает красный и отдаёт уже сопернику позицию и, соответственно, фрейм - 0:1. Второй фрейм начался с того, что Юлиан отыгрывался, и у него упал красный случайно. Юлиан воспользовался этой ситуацией и сделал серию 58. На столе была сложная позиция, и Юлиан принимает решение играть плант, но не забивает красный, и к тому же падает биток! В итоге серия прервана, и сопернику хватает на столе очков, чтобы выиграть. Наш соперник безукоризненно выполняет клиренс - 0:2. Юлиан проигрывает. В третьем фрейме снова Юлиан выходит на брейк. Работает с пирамидой вокруг чёрного шара, 32 очка набирает и перекатывает биток. Отыгрыш, завязывается непродолжительная тактическая игра, где удача улыбается сильнейшему на тот момент - нашему сопернику. 0:3, и удручённые мы покидаем турнир».

А далі трапилось щось просто феєричне. Пішов дощ, і дах в клубі Castle Snooker and Sports Bar почав протікати. Та так, що турнір довелось зупинити. «Ми нічого не можемо зробити з погодою», - прокоментувало ситуацію керівництво WorldSnooker. Так що запам’ятаємо цю дату: 2 листопада 2019 року. Від цього дня снукер увійшов до категорії ігор, що залежать від стану погоди.

Нагадаємо, що НФСУ подавала заявку на проведення турніру Челлендж-туру в київському «Лідері», але нам відмовили. Сподіваємось, що тимчасово. В нас би дах точно б не протік.

Догравати п’ятий турнір Челленджу-туру будуть трохи згодом, як варіант, у цей вікенд, але нас це вже не дуже стосується. Вже розпочата підготовка до шостого турніру, який відбудеться у Будапешті 19-20 листопада. Юліан Бойко потрапив у число двох гравців (разом з валлійським екс-профі Ендрю Педжеттом), які перше коло пропускають. Сергій Ісаєнко грає проти 21-річного англійця Патріка Уілана. А переможець цієї зустрічі в 1/16 фіналу виходить саме на Бойка.