20 жовтня 2019 дата публікації

Челлендж у Брюгге. Хьюджілл перемагає Бойка і виграє турнір

Ось так вийшло на четвертому турнірі Challenge Tour у Брюгге – Юліан Бойко уже в першому колі зустрівся з майбутнім переможцем.

Саме так. Почавши з перемоги над нашим снукерістом, Ешлі Хюджілл ураганом пронісся по турнірній сітці, виграв ще п’ять зустрічей кряду – у Роббі Макгігана, Іана Пріса, Шона О’Саллівана, Лукаса Клекерса і у фіналі у Аарона Хілла з рахунком 3:1. Хілл – другий, Клекерс та Майкл Коллумб з Шотландії розділили третє місце. Вищий брейк турніру 144 очки на рахунку Пола Девісона в переможній зустрічі 1/8 фіналу з Адамом Даффі – 3:2. Після цієї перемоги Хьюджілл піднявся на другий рядок в загальному рейтингу серії, поступаючись лише валлійцю Ендрю Педжетту.
Суперник Сергія Ісаєнко Райан Дейвіс у другому колі поступився 0:3 Льюїсу Гіллену.
П’ятий турнір Challenge Tour відбудеться 2-3 листопада в англійському Брайтоні. Там виступить лише Юліан Бойко, який зіграє в першому колі з 17-річним шотландцем Діном Юном, на рахунку якого в цьогорічному «Челленджі» три виграних зустрічі з семи. Обіграв Юн трьох екс-профі – Сідні Вілсона, Джеймі Кертіса-Барретта і Адріана Росу.

Руслан Кориненко