17 жовтня 2019 дата публікації

Челлендж в Брюгге з Ісаєнко та Бойко

В найближчу суботу Юліан Бойко та Сергій Ісаєнко зіграють в бельгійському Брюгге на четвертому турнірі Challenge Tour сезону 2019/2020.

Нагадаємо, що в цьому році Challenge Tour нараховує десять турнірів, шість з яких відбуваються у Англії та Вельсі, ще чотири – у Європі (Німеччина, двічі Бельгія та Угорщина). При цьому на британські етапи допускаються тільки ті, хто відібрався через QSchool (серед них і Юліан Бойко), а на європейські – всі бажаючі.

З трьох вже проведених турнірів Юліан зіграв в одному та здобув дві перемоги. Для Сергія турнір в Брюгге буде дебютним у цьому сезоні.

В першому колі Ісаєенко грає з Райаном Дейвісом. Цього 17-річного англійця вже почали підпускати до мейн-туру. Він приймав участь у English Open, який відбувається в ці дні і зумів переграти в першому колі китайського профі-дебютанта Лей Пейфаня, після чого був розбитий Девідом Гілбертом. Але не далі, як 21 вересня Райана Дейвіса на другому турнірі «Челенджу» обіграв Юліан Бойко. При чому зробив це впевнено, з рахунком 3:1. Побажаємо того ж і Сергію.

Ще більш серйозний суперник у Юліана Бойка. 25-річний англієць Ешлі Хьюджілл не тільки має досвід гри у мейн-турі, але й на минулому турнірі «Челенджа» зробив максимальний брейк, та дійшов до 1/4 фіналу.

Зустріч Ісаєнко – Дейвіс призначена на 13:00 суботи, Бойко повинен вийти до столу на годину пізніше свого товариша.

Руслан Кориненко