06 листопада 2020 дата публікації

Чемпіонат чемпіонів. Півфінали без Ронні

Робертсон – Селбі, Трамп – О’Салліван. Це могли би бути ідеальні півфінали турніру Champion of Champions.

І Трамп, Робертсон та Селбі зробили все можливе й неможливе для того, щоб мрія прихильників снукеру здійснилася. Але діючий чемпіон світу Ронні О’Салліван до півфіналу не дістався, поступившись Марку Аллену.

В першій грі дня Ронні не мав ніяких проблем з Майклом Холтом. Програвши перший фрейм (Холт зробив сенчурі 107 очок), О’Салліван досить легко, зігравши чотири півсотенних брейки (65, 86, 71 та 87 очок), взяв чотири наступні. Отже – перемога 4:1.

Натомість Марк Аллен з великими проблемами пройшов Скотта Дональдсона. Шотландець тричі виходив вперед – 1:0, 2:1, 3:2, і всі три рази північноірландець рахунок зрівнював. Натомість, в контровому фреймі Аллен зробив сенчурі 125 очок, та вийшов до півфіналу.

Рахунок особистих зустрічей між Алленом та О’Салліваном до сьогодні був 6:3 на користь Ронні, до того ж Марк не забув минулорічного ляпаса, коли він програв у півфіналі цього ж турніру з рахунком 0:6.

Зустріч з Ронні Аллен починає з брейку 78 очок після того, як Ронні жахливо помилився на першій же чорній кулі. О’Салліван з брейками 79 та 91 очко виграє два наступних фрейма, але в четвертому повторює помилку першого. Знову лише одна червона куля і помилка на чорній. Аллен сповна користується помилкою суперника – сенчурі 102 очки.

Досить весело пройшов п’ятий фрейм. Ронні виграє його двома підходами, кожен з яких (51 та 26 очок) завершується фолом.

І на цьому все. Другу половину зустрічі йшла гра в одні ворота. В шостому фреймі Аллен робить спробу зіграти максимум, але помиляється на 14-й червоній кулі. 104 очки – другий сенчурі у зустрічі і 3:3.

Сьомий фрейм Аллен виграє в два підходи – 49 та 24 очки. Восьмий - на «нуль», зробивши брейк 74. І брейком 66 очок в дев’ятому фреймі фіксує перемогу – 6:3. В чотирьох останніх фреймах Ронні набрав лише 36 очок.

В п’ятницю відбудеться півфінал Робертсон – Селбі, в суботу грають Трамп та Аллен.