01 листопада 2020 дата публікації

Чемпіонат чемпіонів. Вже у найближчий понеділок

Завтра в Мілтон-Кінсі стартує турнір Champion of Champions. Такий собі «новий мастерс».

За задумкою організаторів, у турнірі повинні грати переможці турнірів останнього року. Але через те, що багато хто виграв по декілька турнірів (особливо тут вирізняються Трамп з пятью перемогами та Робертсон з трьома), ідея ця реалізується приблизно так, як у футбольній Лізі чемпіонів, де достатньо учасників не є саме чемпіонами. Цього разу на Champion of Champions таких відразу троє: Хіггінс, Аллен та Гілберт. Усіх «добрали» за рейтингом. Та і повноваження Джіммі Вайта, як чемпіона світу серед сеньйорів трохи сумнівні. Все ж таки і турнір не той, да і рівень гри найстаршого учасника мейн-туру вже навряд чи відповідає рівню «чемпіоната чемпіонів».

Але тим не менш, турнір очикується крутий та престижний. І за складом, і за призовим фондом (440 тисяч фунтів), з котрих 150 отримає переможець і, за так би мовити, «історичною пам’ятю». Нагадую, що в минулому році у фіналі Трамп з Робертсоном видали гру, яка дала підставу назвати цей матч ледь не кращим в історії снукеру. Робертсон переміг 10:9, а на двох фіналісти зробили вісім сенчурі.

Згідно регламенту, кожен з перших чотирьох днів турніру до столу виходять чотири гравці, які визначають одного півфіналіста. Перше коло до 4-х перемог, друге – до шести.

В понеділок грають Ніл Робертсон з Джіммі Вайтом та Джон Хіггінс з Діном Цзюньху. Після цього переможці цих зустрічей грають між собою.

Вівторок. Джадд Трамп – Стюарт Бінем, Шон Мерфі – Девід Гілберт.

Середа. Кайрен Вілсон – Стівен Магвайр. Марк Селбі – Лука Бресель.

Четвер. Марк Аллен – Скотт Дональдсон. Ронні О’Салліван – Майкл Холт.

Півфінали відбудуться в п’ятницю та суботу, головний матч турніру – у неділю.