26 лютого 2020 дата публікації

Чемпіонат гравців: Джо Перрі перемагає Ніла Робертсона

В Саутпорті визначились всі чвертьфіналісти чемпіонату гравців.

Окремо стоїть зустріч між Нілом Робертсоном та Джо Перрі. Австралієць, один з головних героїв поточного сезону, зробив три сенчурі і при цьому примудрився програти. Перрі виграв перший фрейм, Ніл відповів брейком 140 очок, що поки є найвищою серією турніру. Але потім в грі Робертсона настав провал. Дуже багато помилок і, як наслідок, Перрі бере чотири фрейми поспіль. А ось потім Ніл знову включився в гру. Та ще й як! Поспіль йдуть брейки 119, 127 та 84 очки. При чому Джо за три фрейми не набрав жодного очка. І це вже 5:4. В десятому фреймі Джо Перрі веде 40:8, але знову Робертсон перехоплює ситуацію. Серія 37, вже +5 у австралійця, і лише три кулі на столі. Але…Робертсон помиляється на синій. Декілька відіграшів і синя куля, а разом з нею і рожева з чорною дістаються Перрі. 6:4 – перемога в цій карколомній грі. Обігравши Робертсона Джо Перрі різко підсилив шанси зіграти без кваліфікації на чемпіонаті світу.

Добрались до контри Шон Мерфі та Девід Гілберт, які провели дуже захопливу гру. Спочатку Мерфі повів 4:1, зробивши сенчурі 103 очки та два півсотенних брейки. Потім Гілберт бере три фрейми поспіль з серіями 122, 67 та 55 очок. Мерфі знову виходить вперед, зробивши брейк 52. Гілберт зрівнює рахунок, зігравши дві серії в одному фреймі – 67 та 50 очок. 5:5, а контровий фрейм «всуху» виграє Шон Мерфі – 72:0.

А ось Марку Аллену три сенчурі – 132, 129 та 123 очки допомогли перемогти Тепчайу Ун-Ну – 6:3. На рахунку тайця жодного брейка вище 50 очок.

Майкл Холт на переможній хвилі Shoot-Out показав дуже сильну гру у зустрічі з Джаддом Трампом. Результативність Майкла склала 95%. З такою грою Холт мав перемогти будь-кого, але не Трампа і не в цій день. Джадд був в цій грі просто чудовим. Грав серії, виконував свої фірмові удари з виходами по дузі через весь стол. Одним словом: чемпіон світу у розквіті сил. В підсумку Трамп зіграв сенчурі та чотири півсотенних брейки, Холт – сенчурі та одну серію 50+, і Джадд переміг – 6:3.

Янь Бінтао з рахунком 6:2 виграв у Кайрена Вілсона. Кайрен обірвав видатну серію – до цієї зустрічі він був єдиним гравцем в мейн-турі, який набирав рейтингові очки у всіх турнірах сезону. А за поразку від Яня Вілсон отримав лише 10 тисяч фунтів, але нуль очок. І з таким же рахунком в шотландському дербі Джон Хіггінс виграв у Грема Дотта.

І вже зараз розпочалась перша зустріч 1/4 фіналу. Джадд Трамп з рахунком 3:2 перемагає Джона Хіггінса.