20 травня 2019 дата публікації

Чемпіонат Івано-Франківської області зі снукеру

З 15 по 19. травня 2019  в клубі “Буфало” відбувався останній турнір в сезоні 2018-2019р – “Чемпіонат Івано-Франківської області зі снукеру” .Формат турніру, як і світовий чемпіонат зі снукеру, передбачає олімпійську систему (програв-вибув), але максимальна кількість фреймів в зустрічі значно менша за світову (1/8, 1/4, 1/2 – з 5-ти фреймів, фінал – з 7-ми фреймів).
Отже, враховуючи важливість цього турніру, боротьба на снукерних столах була дуже запеклою. Так з 15-ти зустрічей, шість закінчилось на контрі (три з них на чорній кулі). П’ять таких зустрічей припало на чвертьфінали і півфінали.
 

Достойно і конкуренто себе показали гравці, які відносно недавно почали займатись снукером – Сович Віталій, Пілявський Назар, Струк Ігор та все ж таки досвід взяв гору і в півфінал потрапили більш досвідчені гравці – Остражнов А, Мартинюк В, Ільчук І, Качур В.
Обидва півфінали мали подібний сценарій, адже Качур В. та Мартинюк В. програючи зустрічі у своїх візаві – Ільчуку І. та Остражнову А. відповідно, змогли переламати хід матчу на свою користь.
Отже, у фіналі зійшлись Качур В. та Мартинюк В. Обидва гравці грають в атакуючий снукер, тому глядачам нудьгувати не прийшлось, і хоча підсумок матчу 4:0 та по грі цього не скажеш, адже всі фрейми закінчувались в останніх кулях.
 

Переможця ми вітаємо з цим титулом вдруге, адже Василь вже був чемпіоном в 2017 р., та бажаємо йому захистити титул в наступному сезоні.
Статистика найкращих брейків:
Остражнов А. – 25,24;
Окуневський А. – 21;
Качур В. – 20,20. 

СІТКА та результати змагань: 
 

Перейти

Суддівська колегія змагань

Івано-Франківська область

Остражнов Андрій