27 липня 2020 дата публікації

Чемпіонат світу. Кларк перемагає Перрі

Поразка Джо Перрі від Джеймі Кларка, виліт з мейн-туру Кена Доерті та Майкла Вайта – в Шеффілді відбувся черговий насичений подіями ігровий день.

А вже сьогодні та завтра в Англійському інституті спорту – «судний день». Останнє коло кваліфікації до чемпіонату світу. Зустрічі в форматі best of 19. І все це дійство відбудеться без Алі Картера, Гері Вілсона, Лукі Бреселя, Джіммі Робертсона, Бена Вулластона, Марка Девіса та Джо Перрі. Саме вчорашня поразка Перрі від Кларка з рахунком 4:6 мабуть найгучніша сенсація цієї кваліфікації, мабуть разом з програшем Алі Картера Луїсу Хескоуту.

А нам місце знаних гравців приходять нові. Джеймі Кларк, Акані Сонгсермсавад, Джордан Браун, Олександр Урсенбахер, Мартін О’Доннелл, Елліот Слессор, Еден Шарав, Ешлі Карті, Луїс Хескоут – в останньому колі кваліфікації зіграють відразу дев’ять снукеристів, які ще жодного разу не виступали у «Крусиблі». До того ж, Кларк і Сонгсермсавад, Слессор та О’Доннелл зустрічаються між собою, отже на чемпіонаті світу цього року буде мінімум два дебютанти.

Вирішені всі питання і в зоні вильоту з мейн-туру. Не змогли втриматись в професіоналах Кен Доерті та Майкл Вайт. З валлійцем ситуація взагалі драматична – для «порятунку» йому не вистачило всього 250 очок. Ну а що до Доерті, то зробимо припущення: якщо чемпіон світу виявить бажання продовжити кар’єру, уайлд-кард для нього знайдеться. Ну а на Вайта, як і на інших професіоналів, що вибули з мейн-туру, чекає QSchool.