04 серпня 2020 дата публікації

Чемпіонат світу. Перемога Макгілла, важкий старт Мерфі та Селбі

Ентоні Макгілл стає другим «кваліфаєм», який пройшов у 1/8 фіналу чемпіонату світу.

В понеділок у вкрай напруженій боротьбі Макгілл виграв у Джека Лісовські. Всю зустріч ініціатива була на боці шотландця. Лісовські вийшов вперед лише раз, після третього фрейму, а весь інший час був у ролі наздоганяючого. Двічі  -  після сьомого (2:5) та п’ятнадцятого (6:9) фреймів Лісовські програвав три фрейми, але кожного разу наздоганяв суперника. На рахунку Джека два сенчурі та три брейки 50+, Ентоні відповів шістьома серіями за 50 очок. В підсумку, все вирішилось в контровому фреймі на синій кулі. Поступаючись одним очком, Макгілл забив дальню синю вздовж правого довгого борта і чітко вийшов під рожеву.

В майже виграній ситуації ледь не догрався Янь Бінтао. Перемагаючи після першої сесії Елліота Слессора з рахунком 7:1, китаєць швидко довів перевагу до 9:2, після чого «зупинився». Суперник зробив сенчурі, потім виграв ще чотири фрейми. І це вже 7:9. Але, врешті-решт, Янь дотиснув суперника в сімнадцятому фреймі.

Вкрай важко буде сьогодні Шону Мерфі. Після першої сесії чемпіон світу 2005 поступається тайцю Ноппону Сенгкхаму з рахунком 3:6. В скрутну сиитуацію Шон потрапив, насамперед, через програш другого та восьмого фреймів. У другому Мерфі зробив брейк 67 очок, при рахунку 67:10 помилився при грі червоної з рестом вздовж довгого борту, на що Сенгкхам відповів кліренсом 54 очки. А у восьмому фреймі Ноппон виграв у рожевій кулі.

Далеким від нормальної форми представ і триразовий чемпіон світу Марк Селбі. За дев’ять фреймів зустрічі з Джорданом Брауном Марк зробив лише один сенчурі та один півсотенний брейк і виграє з мінімальним рахунком – 5:4.

Сьогодні в «Крусіблі» закінчуються зустрічі Мерфі – Сенгкхам та Селбі – Браун, грається повністю матч Аллен – Кларк, та починають грати Магвайр з Гоулдом та Хокінс з Урсенбахером.