29 липня 2020 дата публікації

Чемпіонат світу. Підсумки "судного дня"

В Шеффілді визначились всі учасники чемпіонату світу зі снукеру.

В останній день кваліфікації продовжилась черга сенсацій. Найгучнішою несподіванкою стала перемога Джордана Брауна над Раяном Деєм. Північноірландець, що не входить до топ-64, і зберіг місце у мейн-турі лише за річним рейтингом, обіграв одного з досвідченіших учасників кваліфікації. Браун зробив сім брейків за 50 очок, але головним став 18-й фрейм, в якому Дей зробив брейк 68 очок, але з мінімальною перевагою переміг Джордан – 69:68. В підсумку, 8:10 – Раяна Дея не врятували і два зіграних сенчурі. Браун вперше кваліфікувався у «Крусібл».

Також вперше наприкінці свого другого сезону в професійному турі зіграє на чемпіонаті світу Джеймі Кларк. Валлієць, який лише завдяки цьому прориву зберіг місце в мейн-турі, з рахунком 10:7 переміг Акані «Соняшного» Сонгсермсавада. Сем Берд, який також, як і Кларк та Ешлі Карті, мав змогу зберегти місце в турі завдяки виходу на чемпіонат світу, провалив гру з Ентоні Макгіллом. 1:10 – і замість «Крусіблу» Берд відправляється на QSchool, де повинен бути одним з фаворитів. А ось співвітчизник Макгілла Скотт Дональдсон в «Крусіблі» не зіграє. Досить несподівана поразка від блискуче зігравшого Ентоні Хемілтона – 5:10. Хемілтон разом з Аланом Макманусом будуть найстаршими учасниками цьогорічного чемпіонату світу. Обом виповнилось по 49 років.

В двох найбільш цікавих зустрічах дня Меттью Стівенс переміг 10:5 Ріккі Волдена, а Мартін Гоулд виграв з рахунком 10:6 у Грема Дотта.

І на цьому з кваліфікацією все. О 13:00 за київським часом відбудеться жеребкування фінальної частини чемпіонату світу.