20 вересня 2020 дата публікації

Чемпіонат України. Підсумки групових турнірів

У київському БК «Лідер» на чемпіонаті України зі снукеру зіграні зустрічі групового етапу. Розпочався плей-оф.

Боротьбу продовжують 20 найсильніших гравців – по два з кожної групи.

Головний фаворит турніру Антон Казаков показав якісну серійну гру, зробив брейки 78, 74, 56, 51 очко та впевнено переміг у групі «А», не віддавши суперникам жодного фрейму. Приємно вразив 11-річний харків’янин Артем Суржиков, який виграв три зустрічі, в тому числі у Тараса Ульянченко з Маріуполя та з трьома перемогами вийшов у плей-оф з другого місця.

Цікава боротьба відбувалась в групі «В», де дворазовий чемпіон України Сергій Петраш конкуруваав з гостями з Молдови Олександром Стурзою та Матвієм Лагодзнським. Стурза у першій грі переміг Петраша з рахунком 2:1, але в підсумку саме Олександр виявився «третім зайвим». Він програв Лагодзинському, а Петраш, в свою чергу, переміг Матвія. За різницею фреймів Сергій Петраш став першим, а наймолодший гравець чемпіонату 9-річний Лагодзинський – другим.

Третю групу виграв львів’янин Юрій Семко. Але не  без проблем. Юрій програв Максиму Куниці з Дніпра, але після поразки дніпрянина від Андрія Левицького, саме Семко все ж таки посів перше місце. Куниця – другий.

Владислав Хіміч з Вінниці та львів’янин Кирило Байдала зайняли два перші місця в четвертій групі.

Ще один вінничанин Денис Хмелевський виграє п’яту групу, а за його спиною по одній перемозі набирають три ініші гравці. За різницею фреймів Данило Волошинов зі Львова випереждає молдаванина Іллю Кислякова та Петра Суржикова з Харкова.

Шоста група. Три перемоги у Павла Бачу з Молдови, дві – у тренера київської академії снукеру Андрія Шульги.

В усіх останніх групах також переможці виграли по три зустрічі, а ті, хто зайняв друге місце – по дві. Отже: з першого місця до плей-оф вийшли Микита Руденко, Петро Сидоренко, Георгій Петрунько та Віталій Пацура, з другого – Арсен Петросов, Дмитро Осипенко, Олег Васьковський та Вадим Корягін.

У плей-оф перший номер посіву отримав Казаков, другий – Пацура.

Тим часом у жінок чемпіонат добігає свого кінця. Зараз іде фінал між Любов’ю Жигайловою та Маргаритою Лісовенко. Третє місце посіли Вікторія Нагорна та Богдана Соломка.