19 червня 2020 дата публікації

Чемпіонат України. Півченко з Петрашем кидають виклик Бойку та Ісаєнку

Відбулось жеребкування командного чемпіонату України зі снукеру. Завтра о 10:00 у БК «лЛідер» розпочнуться зустрічі.

Висловлю свою особисту думку, що проводити турнір за участі 11 пар по олімпійській системі – це щось не те. Весь чемпіонат буде складатися з десяти зустрічей. Особливо мені б хотілось, щоб свято снукеру, тим більше після значної перерви, тим більше це останній чемпіонат України за участі Юліана Бойка перед початком професійної кар’єри, тривало хоча б пару днів, а не 5-6 годин. Але є вже те, що є.

Окрім явних фаворитів Юліана Бойка та Сергія Ісаєнка, є ще дві дуже цікаві пари, одну з яких можна назвати першою сенсацією турніру. Зірка української піраміди, віце-чемпіон світу Артур Півчненко зіграє в парі з Сергієм Петрашем. Відомо, що Півченко дуже не погано грає в снукер, і в тренувальних зустрічах при глядачах робив брейки 90+. Ще одну пару склали Антон Казаков та Денис Хмелевський. Нагадаємо, що Бойко з Ісаєенком стали чемпіонами України в 2018 році, а минулого року виграв Казаков в парі з Владиславом Вишневським, який цього разу не бере участі в турнірі. Саме пари Петраш/Півченко та Казаков/Хмелевський скоріше за все зустрінуться у півфіналі. В іншому півфіналі будемо чекати на Бойка з Ісаєнком та переможців зустрічі Андрій Шульга/Георгій Петрунько – Юрій Семко/Кирило Байдала.

І декілька слів про регламент. Спочатку між собою грають перший номер команди з першим, другий – з другим. Потім грається парна зустріч. Якщо рахунок після цього стає 3:0, то гра закінчується. Якщо 2:1, то перші номери команд грають з другими.