18 вересня 2020 дата публікації

Чемпіонат України зі снукеру. Жеребкування

В київському БК «Лідер» відбулось жеребкування сімнадцятого чемпіонату України зі снукеру.

Зареєструвалось 50 гравців – 42 у чоловічому турнірі та 8 – у жіночому. Разом з українськими снукеристами участь беруть також представники Молдови (Лагодзинский, Стурза, Кисляков, Бачу) та Іраку (Аль-Кармалі, Мораді).

Окрім Юліана Бойка, який зараз в Шеффілді готується до дебюту у мейн-турі, не беруть участі у турнірі семиразовий чемпіон України Сергій Ісаєнко, та чемпіон країни 2018 року Владислав Вишневський. Головним фаворитом, мабуть, буде діючий чемпіон України Антон Казаков.

Антон посіян під першим номером, далі – дворазовий чемпіон України Сергій Петраш, далі – Юрій Семко, Кирило Байдала, Денис Хмелевський, Андрій Шульга, Арсен Петросов та Дмитро Осипенко.

На першому етапі гравці розбиті на десять груп. В двох – по 5 учасників (як раз в групах Казакова та Петраша), в інших – по чотири.

Досить цікавий склад учасниць у жіночому турнірі. Заявилась велика група майстринь пулу на чолі з Вікторією Нагорною (яка, до речі, свого часу була чемпіонкою України зі снукеру), Любов Жигайлова, яка грає в усі види більярду та дівчата-снукеристки з Кропивницького-Знам’янки (Маргаита Лісовенко, Рєната Щирук, Дар’я Шашина).

Початок ігор у суботу о 10:00.