02 грудня 2020 дата публікації

Чемпіонат Великобританії. О'Коннор "відпускає" Перрі

Джо О’Коннор, з яким Юліан Бойко зіграє на Scottish Open вже найближчого понеділка, напередодні видав сильну гру проти Джо Перрі. В попередніх чотирьох зустрічах між цими гравцями гору завжди брав Перрі, але цього разу О’Коннор всерйоз вирішив перемогти.

І після семи фреймів рахунок був 5:2 на користь майбутнього суперника Юліана. Але потім все змінилось, і досвідчений фаворит зміг вирвати перемогу. Ключовий момент припав на дев’ятий фрейм, який Перрі взяв в чорній кулі. Рахунок став 4:5, а два заключних фреймі Джо Перрі виграв з брейками 70+. О’Коннор заробляє 12 000 очок та розпочинає підготовку до гри з Бойком.

Відразу дві зустрічі відбулись за сценарієм 3-5-3. Тобто спочатку один суперник вигравав три фрейми, потім інший п’ять, після чого перший все ж таки перемагав, взявши ще три фрейми. Саме так в китайському дербі Чжоу Юелун виграв у Чан Бінюя, а Пан Цзюньсу став автором найбільшої сенсації дня, вигравши у Стівена Магвайра. З 27 000 очками Пан є поки найкращим дебютантом сезону, на 17 тисяч випереджаючи Аарона Хілла та Гао Яна.

В 1/8 фіналу зустрічаються:
Середа, 2 грудня.
Чжоу Юелун – Джон Хіггінс
Марк Селбі – Баррі Хокінс
Ентоні Макгілл – Ніл Робертсон
Джо Перрі – Джеймі Джонс
Четвер, 3 грудня.
Сяо Годун – Джек Лісовські
Джадд Трамп – Ріккі Волден
Грем Дотт – Кайрен Вілсон
Лу Нін – Пан Цзюньсу.