31 жовтня 2019 дата публікації

Через Юйшань в Ковентрі. Через перемогу на World Open до участі в Champion of Champions

В середу в Юйшані були зіграно всі 16 зустрічей третього кола рейтингового турніру World Open.

Зареєстровано два несподіваних результати. Грем Дотт з рахунком 5:1 обіграв Шона Мерфі, а Майкл Холт переміг 5:3 Баррі Хокінса.

Особливо здивувала гра двох чемпіонів світу – 2005-го (Мерфі) та 2006-го (Дотт) років. Вигравши перший фрейм з брейком 81 очко, Шон на чотири фрейми йде у «підпілля», набравши за цей час лише 7 очок. В шостому фреймі Мерфі нібито прокидається, робить серію 54 очки, але пізно. Дотт грає свій третій брейк 50+ та виграє 5:1.

Цікаву гру з Лянем Веньбо провів Джадд Трамп. В першому фреймі Лян робить серію 63 очки, на що Джадд відповідає могутнім кліренсом 81. Та вже після п’яти фреймів попереду Веньбо – 3:2. І тут настає фінішний спурт Трампа – брейки 129, 61 та 105 очок, і 5:3.

Програв з рахунком 2:5 тайцю Тепчайі Ну-Ну наш київський гість Крейг Стедмен.

Найбільш змістовну та якісну гру показав в цей день китайський снукерист Чжоу Юелун. П’ять серій поспіль у п’яти фреймах – 52, 65, 106, 64 та 127 очок і розгромна перемога над ірландцем Фергалом О’Брайєном – 5:0. Взагалі ж, до 1/8 фіналу пробилися 10 гравців з топ-16, а в топ-32 з тих, продовжує турнір, не входять лише той же Чжоу Юелун, Майкл Холт та Акані Сонгермсавад. Так що в четвер очікуємо на дуже цікавий день. Насамперед, відмітимо зустрічі Трамп – Перрі, Селбі – Бінем, Аллен – Гілберт, К.Вілсон – Лісовськи, Картер – Чжоу Юелун, Дін – Холт, Дотт – Хіггінс, Ун-Ну – Сонгсермсавад. Одним словом, всі.

Є ще одна додаткова мотивація для впертої боротьби на World Open. 4 листопада у англійському Ковентрі починається культовий турнір Champion of Champions. Цілий рік на нього йшов відбір і до цього моменту визначились 15 з 16 учасників. Останнє місце дістанеться як раз переможцю World Open, зрозуміло якщо він буде з числа тих, хто ще не виграв перепустку на Champion of Champions. І ось що ми маємо. З учасників 1/8 фіналу вже точно зіграють в Ковентрі Трамп, Селбі, Аллен, Бінем, К.Вілсон, Хіггінс та Ун-Ну. Ще у дев’яти гравців є останній шанс. Якщо ж ніхто з «дев’ятки» не зможе перемогти у Юйшані, тоді на Champion of Champions зіграє чемпіон світу серед сеньйорів Джіммі Уайт. 

Ну а повний склад учасників Champion of Champions можна подивитись на нашому порталі Snookershot.com. Звертаємо увагу, що дуже скоро саме тут будуть транслюватися у режимі он-лайн сітки всіх професійних снукерних турнірів.

Перейти