14 листопада 2019 дата публікації

Четвер у Белфасті. Урсенбахер та зірки

В Белфасті на Nortern Ireland Open сьогодні найбільш напружений день. Будуть зіграні два кола – 1/16 та 1/8 фінала.

Зустрічі 1/16-ї тільки що закнічились, і в перерві перед 1/8-ї є трохи часу ознайомитись з їх підсумками.

«Вибухнув» Олександр Урсенбахер. Перемога швейцарця над Стюартом Бінемом –головна несподіванка дня. 4:2 – ввечері «Урс» зіграє з господарем турніру Марком Алленом, який просто «декласував» Скотта Дональдсона. Шотландець за гру набрав 48 очок, Аллен зробив два сенчурі – 118 та 101 очко.

Шоу швидкого снукеру влаштував Джадд Трамп. Чемпіон світу за 40 хвилин розбив китайця Си Цзяху. На рахунку Джадда серії 87, 79, 56 та 55 очок. Цікаво, що Си встиг сказати й своє слово, зробивши брейк 57 очок. Правда, виграти хоча б один фрейм йому не вдалось.

А у Трампа сьогодні ще одне побачення з китайським снукером. Суперником чемпіону світу у 1/8 фіналу буде переможець Riga Masters Янь Бінтао, який в найбільш драматичній зустрічі дня здолав Алі Картеру. Перемога прийшла до Яня в контрі, яку він виграв з різницею в одне очко – 60:59.

До несподіванок вже треба віднести перемогу Кена Доерті над Тчепчайєй Ун-Ну. Ірландський ветеран поступався по ходу зустрічі 2:3, але в двох останніх фреймах зробив брейки 96 та 66 очок.

За традицією турніру Ронні О’Салліван дещо ліниво почав зустріч зі Стюартом Керрінгтоном. Програв перший фрейм, з велкими труднощами переміг в другому. Але потім різко прискорився, зробив брейки 80, 75, 94 очок і переміг 4:1. Як і Трамп, Ронні в 1/8 зіграє з китайською зіркою, що сходить – Юйанем Сицзюнем. Програючи в контровому фреймі 1:42 Бену Волластону, Юйань зробив серію 66 очок та переміг.

Десяту перемогу поспіль на шляху до мільйона фунтів здобув Марк Селбі. Цього разу це було зовсім не просто. Марк програв дуже довгий перший фрейм в чорній кулі Луці Бреселю, потім поступався 1:2. Але все, кінець кінцем, закінчилось добре для нашого «шукача мільйону». 4:2 – далі Селбі грає з Доерті.

Створив сам собі проблеми Шон Мерфі. Впевнені 3:0 з Ріккі Волденом перетворились на 3:3, і лише потім Шон грає брейк 67 очок і, врешті-решт, перемагає.

З двома сенчурі – 115 та 112 очок Джон Хіггінс переміг 4:1 Біллі-Джо Касла. Виграли також Перрі, Хемілтон, Магвайр, Хокінс та Роббі Вільямс.