30 жовтня 2020 дата публікації

Четвер у Мілтон-Кінсі. Перемоги Хіггінса та Перрі

Півфінальний склад турніру Championship League сформовано. Завтра снукерний світ дізнається ім’я переможця.

Майже не відчув конкуренції Джо Перрі. В групі «H» Джо виграв дві стартові зустрічі у гравців з Китаю. 3:1 з Тянем Пенфеєм та 3:0 з Лі Ханом. В той же час Марк Девіс з обома снукеристами з Піднебесної зіграв внічию, і Перрі достроково став переможцем групи. Гра між Перрі та Девісом вже не мала турнірного значення і принесла Марку третю нічию. Крапку поставив Джо, зігравши в останньому фреймі брейк 138 очок.

Більш цікавіше проходила боротьба у групі «G». Джон Хіггінс починає з впевненої перемоги над Джеймі Кларком – 3:0, Мартін Гоулд з Томом Фордом грає унічию. В другому турі Гоулд 3:0 громить Хіггінса та стає головним претендентом на перемогу в групі. Форд робить другу нічию – цього разу з Кларком.

Третій тур. Гоулд грає внічию з Кларком, і перед останнью зустріччю Хіггінса с Фордом вимальовується наступний розклад. На перше місце претендують Хіггінс, Гоулд та Форд. Хіггінсу треба перемога, Форду перемога з рахунком 3:0, Гоулду нічия або перемога Форда з рахунком 3:1. Але боротьби не вийшло. Хіггінс виграв у Форда 3:0 та став останнім півфіналістом турніру.

 У п’ятницю в групі «А» фіналіста визначать Джадд Трамп, Марк Селбі, Чжоу Юелун, Чжао Сіньтун, в групі «В» - Джон Хіггінс, Джо Перрі, Кайрен Вілсон, Кен Доерті. А вже пізно ввечері переможці груп зіграють у фіналі.

На останнє місце в турнірі Champion of Champions претендують п’ятеро. Чжоу Юелун, Чжао Сіньтун, Кен Доерті, Джо Перрі зіграють там в разі перемоги на Championship League, Девід Гліберт – у разі перемоги будь-кого з четвірки тих, хто вже потрапив на Ch&Ch (Трамп, Селбі, Вілсон. Хіггінс).