17 жовтня 2020 дата публікації

Чотири чемпіони світу в півфіналах English Open

Селбі з Робертсоном та Трамп з Хіггінсом зійдуться сьогодні у півфіналах турніру English Open.

Після непередбачуваних та драматичних зустрічей у перші дні турніру, в п’ятницю в Мілтон-Кінсі було тихо та спокійно. В усіх чотирьох зустрічах фаворити здобули впевнені перемоги.

Найкращу гру в цей день продемонстрував Ніл Робертсон. У зустрічі проти Роббі Вільямса австралієць зробив три сенчурі – 140 (найвищий брейк турніру), 133 та 100 очок, до яких додав серії 87 та 56. При такій грі Ніла і два фрейми, виграних Роббі, можна вважати неабияким успіхом.

Чемпіон світу 2019 року Джадд Трамп не залишив шансів віце-чемпіону світу-2020 Кайрену Вілсону. Кайрен виграв один фрейм з брейком 84 очки, а ось за п’ять інших набрав лише 44 очки. Трамп зробив два сенчурі, ще два півсотенних брейки зіграв в одному – першому фреймі. В підсумку – 5:1.

Джон Хіггінс за підсумками дня не лише вийшов до півфіналу English Open (5:1 з Джеком Джонсом, три півсотенні брейки в трьох останніх фреймах), але й виборов передостаннє місце на Champion of Champions. Навіть, якщо Джон не переможе на English Open, він отримає запрошення за рейтингом, як другий серед гравців, що не потрапили на Ch&Ch напряму (перший – Марк Аллен вже отримав запрошення).

Нарешті, продовжив безпрограшну серію Марк Селбі, який в цьому сезоні ще не програвав. 1:2 після трьох фреймів з Лянем Веньбо, і потім чотири виграних фрейми поспіль.

Чотири півфіналісти мають на всіх 83 рейтингових титули, в тому числі дев'ять перемог на чемпіонатах світу,  - так що на нас сьогодні очикує фантастичне цікаве дійство.