16 жовтня 2020 дата публікації

Чвертьфінали English Open: шість фаворитів та Вільямс з Джонсом

Селбі та Трамп «продираються» у чвертьфінал English Open через програні зустрічі, а ось Ронні О’Салліван вибуває вже у 1/16 фіналу.

Джадду Трампу так «сподобалось» вигравати зустрічі, програючи по ходу 1:3, що він повторил цей «фінт» третій раз поспіль в 1/16 фіналу. Цього разу Джадд поступався Майклу Холту, але знову зміг вийти «сухим з води», вигравши три фрейми поспіль, та зробивши два брейки за 70 очок. І лише після цього Трамп вирішив вигравати більш спокійно, та у 1/8 фіналу переміг «нашого» Гері Вілсона – 4:1. При цьому гра вийшла дуже якісна з обох боків. Трамп починає з брейку 70 очок, Вілсон відповідає сенчурі 124. Трамп робить серію 89. Гері в четвертому фреймі грає брейк 63 очки, але у відповідь отримує кліренс 66. І брейком 76 очок Трамп закінчує гру.

Марк Селбі витяг зустріч 1/16 фіналу проти Ляна Веньбо в повному розумінні цього слова «з того світу». При рахунку за партіями 3:2 на свою користь, Лян вигравав у шостому фреймі 76:21, та грав зовсім нескладну червону вздовж правого довгого борту, хоч і з рестом. Кольорова після неї вже була матчболом. Але Лян помиляється, а Селбі використовує єдиний шанс. Чудовий кліренс 56 очок, Марк виграє фрейм з рахунком 77:76, після чого впевнено перемагає в контрі.

Наступне коло – ще один суперник з Азії, цього разу іранець Хоссейн Вафеї, і знову великі складнощі у Марка Селбі. Після чотирьох фреймів Селбі поступався з «улюбленим» рахунком Джадда Трампа – 1:3. За допомогою брейків 56 та 84 очки Селбі зрівнює рахунок, а в контровому фреймі все вирішила помилка іранця при відіграшу на останній синій кулі.

У чвертьфіналі Трамп грає зі своїм суперником по останньому фіналу чемпіонату світу Кайреном Вілсоном, Селбі – з китайцем Чжоу Юелуном. В інших зустрічх грають Роббі Вільямс з Нілом Робертсоном, та Джек Джонс – з Джоном Хіггінсом. Відзначаємо прорив Вільямса та Джонса, які після невдалого минулого сезону були змушені починати цей рік з нулем очок.

А ось Ронні вже вибув. Діючий чемпіон світу у 1/16 фіналу поступився Меттью Стівенсу. Ронні зіграв дуже невдало, а ось Стівенс – чудово. Меттью зробив сенчурі 116 очок, та ще чотири півсотенні брейки, що на фоні повної відсутності серій у суперника не могло не принести перемогу. Але і Стівенса не буде в 1/8 фіналу. Через декілька годин після такої значної перемоги Меттю програв в рожевій кулі контрового фрейму співвітчизнику Джеку Джонсу.