20 грудня 2019 дата публікації

Чжоу Юелун перемогою над Грейсом завершує підготовку до гри з Юліаном Бойком

Вже завтра Юліан Бойко в 1/64 фіналу German Masters зіграє з китайцем Чжоу Юелуном.

А поки Чжоу кваліфікувався у основну сітку European Masters, перемігши з рахунком 5:2 Девіда Грейса. У здобутку Чжоу Юелуна два чергові сенчурі – 130 та 116 очок.

У другому колі European Masters відбулось декілька дуже гучних сенсацій. Китаєць Лю Нін, чемпіон світу серед юніорів 2013 року (до речі, в тому фіналі Лю Нін переграв Чжоу Юелуна, який наприкінці року виграв чемпіонат світу вже серед дорослих, перемігши Чжао Сіньтуна – саме це покоління китайських гравців зараз починає виходити на провідні ролі) вщент розбив Марка Аллена – 5:0! Північноірландська зірка всерйоз підійшла до столу лише в п’ятому фреймі, коли доля гри вже була вирішена. На рахунку Лю Ніна чотири серії 50+. З таким же рахунком Девід Ліллі, лише цієї осені в 44 роки вигравший свою першу зустріч у професіоналах, розгромив Райана Дея.

Елфі Берден переміг 5:2 Шона Мерфі, зробивши у другому фреймі заход на максимальний брейк, що обірвався на останній рожевій кулі – 134 очки. Ще одна несподіванка – перемога валлійського юнака Джексона Пейджа над Джеком Ліовськи – 5:4.

Лян Веньбо у одній з націкавіших зустрічей дня переміг Стюарта Бінема – 5:4. Ніл Робертсон з двома сенчурі переграв Джерарда Гріна – 5:3.   З таким же рахунком і також з двома сенчурі Дін Цзюньху перміг Пітера Ебдона. Марк Селбі виграв 5:2 у Джіммі Вайта, а Марк Вільямс – «всуху» у Едена Шарава.

І вже сьогодні розпочались перші кваліфікаційні зустрічі German Masters.