29 червня 2020 дата публікації

Coral Tour Championship. Магвайр!

Стівен Магвайр – переможець турніру Coral Tour Championship

Чи не найкращий турнір у житті (однозначно про це казаати не дає хіба коротка, всього з трьох зустрічей, дистанція) 39-річний шотландець завершив впевненою перемогою над північноірландцем Марком Алленом. Перемога на сьомому рейтинговому турнірі в кар’єрі принесла Магвайра величезні призові – 250 тисяч фунтів стерлінгів. Окрім 150 тисяч за перемогу на Coral Tour Championship, Стівен отримав також ще 100 000 фунтів бонусу за найбільшу кількість рейтингових очок на трьох турнірах серії Coral. Набравши в сумі 180 тисяч, Магвайр всього на 7500 випередив Джадда Трампа.

Перша сесія тринадцятого в кар’єрі Магвайра і одинадцятого для Аллена рейтингового фіналу пройшла у рівній боротьбі. Спочатку 2:0 повів Марк, потім 3:2 – Стівен, знову Аллен – 4:3 і нічия у підсумку – 4:4. Особливу увагу приділяємо четвертому фрейму – Аллен помиляється, набравши 50 очок при грі в середню лузу, у відповідь Магвайр робить кліренс 69, п’ятому – Стівен «потягнув» з рахунку 0:45, при 15:45 зробивши черговий кліренс, та шостому, в якому Марк Аллен зіграв сенчурі 125 очок.

А ось у вечірній сесії боротьби майже не вийшло. Магвайр розпочинає блискучим сенчурі 139 очок – вищий брейк турніру. З наступних п’яти фреймів Стівен бере чотири, досягаючи вирішального відриву – 9:5. Аллен у відповідь робить ще один сенчурі – 107 очок, але шістнадцятий фрейм сатє останнім. Суперники влаштували 40-хвилинну тактичну боротьбу. За рахунку 43:58 Аллен ставить на жовтій кулі снукер, дуже схожий на «мертвий». Стівен помилився чотири рази поспіль, але в останній спробі підкотив биток майже впритул к жовтому, і Марк вирішив за краще взяти позицію. І майже відразу вже Магвайр ставить важкий снукер, з якого супернику не вдається вийти  з першого разу. За рахунку 72:67 Аллен не забиває матчбол на рожевій кулі і, врешті-решт, Магвайр зіграє і рожеву, і чорну кулі та здобуває блискучу перемогу у зустрічі та турнірі.

І тепер пауза до 21 липня, коли почнеться кваліфікація до чемпіонату світу. Чекаємо на жеребкування, яке визначить суперника нашого Юліана Бойка.