22 червня 2020 дата публікації

Coral Tour Championship: Трамп долає Хіггінса

Джадд Трамп став другим півфіналістом турніру Coral Tour Championship. В неділю в Мілтон-Кейнсі діючий чемпіон світу з рахунком 9:4 здолав Джона Хіггінса.

Якщо напередодні Магвайр з Робертсоном зробили в чотирнадцяти фреймах п’ятнадцать брейків, а тактичного снукеру просто не існувало, то у Трампа з Хіггінсом вийшло все навпаки. Особливо в першій сесії. Майже повна відсутність брейків та гра до останньої кулі в кожному фреймі.

Доля вже першого фрейма вирішилась в чорній кулі. За рахунку 45:52 Хіггінс мав би закінчувати фрейм, але намагаючись зробити вихід з синьої кулі на рожеву через весь стіл, пробив дуже сильно і не влучив в лузу. Далі була довга гра в трьох кулях, чергова помилка Джона в атаці, і Трамп виграв фрейм. В другому фреймі Хіггінс помиляється за рахунку 41:16 на зеленій кулі в середину, і Трамп робить кліренс. Захоплюючий третій фрейм. Джадд виграє 45:0. Хіггінс підтягується – 45:36. Потім знов вперед йде Трамп і вже грає фреймбол – 66:36 на шести кольорових кулях. Хіггінс забиває жовту та зелену й ставить важкий снукер на коричневій. Трамп не виходить зі снукеру, Джон робить кліренс та витягує фрейм з різницею в одне очко – 67:66.

Черговий фрейм, Хіггінс веде у рахунку 53:0, але отримує від суперника блискучий кліренс 60 очок. І це вже 3:1 на користь Трампа. В другій половині сесії суперники виграли по два фрейми, при чому Хіггінс зробив брейк 68 очок, а для Трампа серія 60 так і лишилась поки найкращою.

5:3 – і планувалася боротьба у вечірній сесії. Але, як і в першій грі турніру, одного з гравців вистачило лише на половину зустрічі. При дограванні Трамп вже домінував. Брейки 135, 68, 67та 53 очки принесли йому чотири виграних фрейми. Хіггінс взяв один, зробивши серію 69 очок, що стала для нього найкращою у зустрічі.

Трамп у півфіналі зіграє з Магвайром, а сьогодні в третьому чвертьфіналі зійдуться Марк Селбі та Янь Бінтао.