05 листопада 2020 дата публікації

Девлін, Вайт, Магвайр - три найближчі суперники Юліана Бойка

Відбулось жеребкування трьох найближчих рейтингових турнірів мейн-туру – German Masters (кваліфікація), Northern Ireland Open та чемпіонату Великобританії.

Отже. «Німецька» кваліфікація пройде в Мілтон-Кінсі з 10 по 14 листопада та буде складатися з двох кіл – 1/64 та 1/32 фіналу. До Берліну на початку нового року повинні поїхати 32 кращих.

Зі 128 гравців мейн-туру (валлієць Ендрю Педжетт відмовився від участі та викреслений з рейтингу) не беруть участі в German Masters шестеро. П’ять з них (Стівен Хендрі, Марко Фу, Бай Ланнін, Мей Сівень та Стів Міфсад) не зіграють також і на Northern Ireland Open й чемпіонаті  Великобританії, а ось Ронні О’Салліван вирішив пропустити тільки German Masters. Вільні місця займуть Майкл Вайт, Бріан Ошойські, Пол Девісон, Джеймі Кертіс-Барретт, Лео Фернандес та Флоріан Нюссл. Цікаво, що Вайт та Ошойські отримали запрошення на перших сім турнірів мейн-туру з семи, Девісон – на шість.

Перший сіяний – минулорічний переможець турніру Джадд Трамп в першому колі зіграє з Ентоні Хемілтоном. Ніл Робертсон сіяний під другим номером, та зустрінеться з Бен Вулластоном.

Ну а для нас головна подія відбудеться у четвер, 12 листопада о 12:00. В цей час Юліан Бойко вийде до столу на гру з Пітером Девліном. Переможець вийде до другого кола та отримає 3 000 фунтів стерлінгів/рейтингових очок. Гра відбуватиметься до п’яти виграних фреймів.

16 листопада все там же, в Мілтон Кінсі, розпочнеться наступний рейтинговий турнір - Northern Ireland Open. Зустрічі відубватимуться протягом всього тижня, і в неділю, 22 листопада визначиться переможець турніру. Склад учасників той же самий, що і на German Masters, за виключенням того, що в Northern Ireland Open прийме участь шестиразовий чемпіон світу Ронні О’Салліван. П’ять «аматорських» місць займуть Майкл Вайт, Бріан Ошойські, Пол Девісон, а також два північноірланді – ветеран Патрік Воллас та молодий гравець Деклен Лавері.

17 листопада о 21:00 Юліан Бойко грає з Майклом Вайтом. Зустріч в форматі до 4-х перемог. Про Майкла Вайта – трохи згодом на нашому сайті.

Першим знову сіяний Джадд Трамп, який виграв в минулому сезоні і German Masters, і Northern Ireland Open. В першому колі Трамп грає з північноірландцем Джерардом Гріном. Сіяний другим Ронні О’Салліван зустрінеться з учасником Кубка Незалежності України – 2019 Джеймі О’Нілом.

Ну і, нарешті, чемпіонат Великобританії. І знову Мілтон-Кінс, хоча розглядалася ідея провести турнір у його «домі» - Йорку.

Склад учасників той же самий, що і на Northern Ireland Open. Дві відмінності – замість північноірландців Лавері та Волласа зіграють Лео Фернандес та Джеймі Кертіс-Барретт. Саме з Барретом в 1/64 фіналу зіграє чемпіон Великобританії – 2019, перший сіяний Дін Цзюньху. А з Лео Фернандесом зустрінеться Ронні О’Салліван. На відміну від German Masters та Northern Ireland Open на чемпіонаті Великобританії «строгий» посів, тому у Юліана Бойка не було вже змоги отримати в суперники аматора, як Вайт, чи дебютанта мейн-туру, як Девлін. Так що має у колекцію з Трампом та Гері Вілсоном Стівена Магвайра. Саме з видатним шотландцем Юліан зустрінеться 24 листопада об 11:30. Зустріч до 6 перемог.

Отже – 12, 17, 24 листопада – три найближчі великі дні українського снукеру. Вболіваємо за першого українського професіонала.