29 січня 2021 дата публікації

Дін прагне титулів. German Masters 2021

Після «сухої» перемоги над Домініком Дейлом 5:0 та виходу до чверть-фіналу Bildbet German Masters, Дін Джуньху тим самим підтвердив, що він рішуче налаштований повернутися до кола переможців.

Китаєць Дін, володар 14 рейтингових титулів у кар’єрі, востаннє завойовував трофей більше року тому на Чемпіонаті Великобританії 2019. Він дуже прагне додати до своїх титулів ще один доробок вже цього тижня. Проте якщо снукерист номер один в Азії планує здобути титул на цьогорічному German Masters, він повинен спочатку перемогти снукериста номер один в світі Джадда Трампа, з яким зустрінеться сьогодні в чверть-фіналі.

Вчора Дін здобув просту перемогу над Дейлом, якого він легко обіграв за 1 годину і 4 хвилини. Дін зробив серії 104, 101, 57 та 66 на шляху до «сухої» поразки над Дейлом.
Після матчу Дін заявив про своє бажання повернутися на переможний шлях та відзначив свого співвітчизника Яна Бінтао за його нещодавню перемогу на Мастерс: «Я не перемагав з часів Чемпіонату Великобританії минулого сезону. Тому я сподіваюсь на подальші перемоги. Я спостерігаю за Джаддом, Нілом, Ронні та Селбі, які перемагають впродовж всього сезону. Я хочу приєднатися до них. Я не гірше! Ян Бінтао заслужив свою перемогу. Він дуже прагнув до цього. Він грав чудово і віддав себе всього задля перемоги на Мастерс. Кожного разу, коли його супротивник промахувався, він використовував цей шанс і вигравав дуже важливі фрейми. Це хороший приклад для молодих гравців. Вони починають вірити, що можна перемагати навіть в найпрестижніших турнірах. Адже тепер Ян Бінтао також має впевненість в своїх перемогах в наступних змаганнях. Він зовсім молодий, йому лише 20. В нього ще щонайменше 10-15 років майбутніх перемог на багатьох турнірах».

Діючий чемпіон турніру Трамп зберіг за собою місце в останній вісімці, отримавши нелегку перемогу з рахунком 5:3 над колишнім чемпіоном Джо Перрі.
Лідер світового снукеру Трамп націлений знову активно взятися до справи в 2021 році, пропустивши перший турнір цього року через позитивний тест на Covid-19 під час Мастерс.
«Туз в колоді» вже виграв три рейтингові титули цього сезону, здобувши перемоги на English Open, Northern Ireland Open і World Grand Prix.

image

Трамп був попереду з рахунком 4:3, коли матч вже йшов до вирішального фрейму, адже Пері вигравав 65:8. Однак, Трамп зробив карколомний кліренс у 58 очок і «вкрав» фрейм на чорній кулі та переміг 5:3.
Після матчу Трамп поділився враженнями: «З ним завжди важко грати. Ти ніколи легко не виграєш у Джо. Він з тих гравців, з ким треба добре «повозитися», щоб його перемогти на великих турнірах. Наприкінці я зробив хорошу серію і завершив матч».

Том Форд переміг Стюарта Каррінгтона з рахунком 5:2 і вийшов у чверть-фінал проти Джо О’Коннора, який в свою чергу обіграв «в суху» 5:0 Фергала О’Брайана.

Чотирнадцятий  номер рейтингу Джек Лісовский здобув собі місце в останній вісімці, перемігши Луку Бреселя з рахунком 5:2. Суперником Джека стане Стюарт Бінем, який пройшов до чвертьфіналу після важкої перемоги над Роббі Вільямсом лише у вирішальному фреймі.