27 квітня 2021 дата публікації

До чвертьфіналів пройшли шість Чемпіонів Світу! Чемпіонат Світу 2021

Марк Селбі обіграв Марка Аллена з рахунком 13:7, і вперше в історії Чемпіонату Світу в чвертьфіналах опинились шестеро з восьми гравців, які мають титул Чемпіона Світу. 

Селбі непогано розпочав гру в перших сесіях, і з рахунку 8-6 виграв п’ять з шести фреймів, що забезпечило йому місце в чвертьфіналі вдев’яте у кар’єрі. Наступний суперник Селбі - триразовий Чемпіон Світу Марк Вільямс, а в цілому чвертьфінальна сітка виглядає так:

Стюарт Бінем - Ентоні МакГілл
Марк Вільямс - Марк Селбі
Ніл Робертсон - Кайрен Вілсон
Джад Трамп - Шон Мерфі

image

Після перемоги в другому раунді Марк Селбі зазначив: “Мені вдалося провести непоганий старт матчу, як і в першому раунді. Я задоволений своєю серійністю і розумів, що поїду додому, якщо не зможу показати свою найкращу гру. Якщо ти робиш серії 50+, ти не часто програєш фрейм. Це неймовірний склад чвертьфіналів, можливо, найкращий за останні роки. Буде вкрай складно вибороти титул, але якщо мені вдасться це зробити, то це буде одне з найкращих моїх досягнень. Чекаю гарної гри з Марком Вільямсом, сподіваюсь, що глядачі отримають велике задоволенням від споглядання за нашою грою”.

image

Марк Аллен зауважив: “Думаю, я втратив шанс за рахунку 8-6. Останній фрейм вчорашньої сесії був дуже важливий, тому що з рахунку 9-6 важко повернутися до гри. Марк чудово відігрувався впродовж усього матчу, він непохитний, як скеля”.

Шон Мерфі обіграв Яня Бінтао 13-7 та в ¼ фіналу зіграє  з Джаддом Трампом. Шон пройшов до чвертьфіналу вперше з 2015 року, коли дійшов до фіналу, де поступився Стюарту Бінему: “Дуже чекаю матчу з Джаддом, щиро кажучи. Якщо ти бажаєш вигравати подібні турніри, то суперники на даному етапі будуть відповідні, і хтось обов’язково програє. Це відбудеться також і через два дні. Джад додає в ході турніру, для мене це показник, адже визначні гравці робили це в 90-х і на початку 2000-х. Сподіваюсь, що зможу вистояти під шквалом його атак. Я завдячую долі за те, що зміг дістатись даного етапу змагань, і за те, що ми граємо за присутності глядачів в залі. Це дійсно зробило особливу атмосферу на Чемпіонаті Світу. Я потрапив сюди вперше дев’ятирічним хлопчиком, коли був дуже захоплений снукером. Саме тут зародилася моя щира любов до гри. Так що, було дуже незвично грати минулого року з пустими трибунами. Хоча арена здатна вмістити всіх бажаючих - це краще, аніж нічого”.

image

Головний фаворит турніру Джадд Трамп сподівається, що наближається до своєї кращої форми. Чотири сотні у матчі з Девідом Гілбертом і перемога 13-8 є яскравим тому підтвердженням. Лідеру світового рейтингу не вдалося показати свій максимум в перших матчах, але його гра виявилася більш ніж достатньо, щоб отримати комфортні перемоги над Ліамом Хайфілдом та Девідом Гілбертом.

image

Наступний суперник Джадда - Шон Мерфі: “Це довгий турнір, ми ще навіть півшляху не подолали. Дуже важко тримати високий рівень гри впродовж 17 днів. Наразі у мене є трохи часу, щоб набути своєї кращої форми та зберегти її впродовж всього тижня. Не можу сказати, що грав блискуче проти Девіда, але і дуже самокритично не хочу до себе відноситися, гра ж в мене є. Мій брат сказав, що я діяв досить зібрано. Але я радий будь-якій перемозі над Девідом, тому що він сильний суперник. Багато гравців підготовлені на вищому рівні, так що у більшості чвертьфіналів шанси на перемогу - 50 на 50. Не можна сказати, що Шон проводить гарний сезон, але він здатен додати в будь-який момент. До того ж, він звик бути у центрі уваги та грати матчі подібного рівня. Він зберіг дитячу безпосередність та любов до гри, дуже важко грати проти нього, адже ти ніколи не можеш бути впевненим, що гарно відігрався”.

image

Стюарту Бінему знадобилося лише 43 хвилини, щоб довести матч з Джеймі Джонсом до перемоги. Стюарт виграв три фрейми поспіль в заключній сесії і з рахунком 13-6 пройшов до чвертьфіналу, де зіграє з Ентоні МакГіллом, який обіграв Ронні О’Саліванна у вирішальному фреймі з рахунком 13-12.

image

Діставшись до чвертьфіналу Стюарт поділився враженнями: “Матчі кваліфікації дійсно допомогли мені здобути впевненість, яку я відчув з найпершого удару в матчі з Діном. Коли ти в топ-16, то на три-чотири тижні випадаєш з ігрового ритму перед Чемпіонатом Світу. Неможливо віднайти ту форму та впевненість, які ти отримуєш за допомогою гри. Не певен, що знаю, який у нас з Ентоні баланс особистих зустрічей. Пам’ятаю, що програвав йому, не думаю, що перемагав насправді. Він чудовий гравець, видно, що він задоволений своєю грою та формою. Він суперово проявив себе у останніх фреймах проти Ронні, так що я очікую важкий матч".

image

"Я завжди думав, що потрібно грати якомога відповідальніше, однак дивлюся на Марка Вільямса і дивуюсь його безпечності. Знаю, що можу створити собі шанси для перемоги тільки своїми діями та взяти максимум від кожної можливості, яку подарує суперник”.

Статтю створено за матеріалами WST.TV