03 червня 2020 дата публікації

Другий день Championship League. Бресель за брейками випереджає Лісовські

В другий день Championship League в англійському Мілтон-Кейнс до столу не виходили суперзірки на кшталт Джадда Трампа, але зустрічі, тим не менш, вийшли більш якісними та серійними, а боротьба тривала до останніх хвилин.

Особливо цікаво розгортались події у групі за номером 9, де перемогу виборювали Джек Лісовські та Лука Бресель. Але перед тим, як розповісти чим закінчилась ця боротьба, є сенс розповісти про регламент турніру. Місця в групах розподіляються наступним чином: кількість перемог, різниця фреймів, особиста зустріч. А якщо всі ці показники співпадали, наступним і вирішальним чинником є найвищий брейк. Озброївшись цими знаннями, переходимо до перебігу подій. Лісовскі розпочинає з перемоги з рахунком 3:0 над Олівером Лайнсом. Бресель грає 2:2 з Роббі Вільямсом. Наступний тур – фаворити міняються суперниками і повторюють результати один одного. Джек грає 2:2 з Вільямсом (перемагаючи по ходу 2:0), а Лука «всуху» перемагає Лайнса. До особистої зустрічі Лісовські з Бреселем підходять з однаковими показниками, і на перше місце виходять брейки. Лука в першому фреймі гри проти Лайнса зробив сенчурі 138 очок (найвища серія перших двох днів), і тепер проти Лісовскі його влаштовувала нічия (у випадку, якщо Джек не зробив би в цій зустрічі брейк вище 138). Джеку треба була лише перемога. Бельгієць бере перший фрейм. У другому Лісовські робить брейк 104. В кінцівці третього фрейма розгорнулась комедія помилок. Рахунок 58:48 на користь Лісовські. На грі Бресель. Помилка на легкій коричневій кулі. «Ліс» забиває, але далі помиляється на синій. На цій же кулі помиляється Бресель. На грі Лісовські – і ще одна помилка. Цього разу фатальна. Бресель «зачищає» стол, і виходить вперед – 2:1. І це майже все. Лісовські тепер влаштовує лише перемога у заключному фреймі з брейком вище 138 очок. Джек перемагає, але без необхідної серії. У зустрічі нічия 2:2, і по вищому брейку Бресель виходить у наступне коло. Лісовські – другий, третім став Лайнс, Вільямс посів останнє місце.

В групі №3 впевнено переміг Марк Джойс. Вже після двох зустрічей з Марком Девісом та Майклом Холтом, виграних з однаковим рахунком 3:1, Джойс став недосяжним для суперників. Але він з тим же рахунком переміг і в останній грі з Луїсом Хескоутом, та ще до того ж зробив сенчурі 101 очко. Друге місце посів Девіс, третє Холт, четвертим став Хескоут.

В середу зіграють групи 4 (Джо Перрі, Марк Кінг, Сем Берд, Харві Чандлер) та 12 (Кайрен Вілсон, Райан Дей, Елфі Берден, Чень Фейлун).

Брейки 100+
Лука Бресель – 138
Олівер Лайнс – 136
Луїс Хескоут – 121
Джек Лісовскі – 104
Марк Джойс - 101